Szukaj

Jurorka „Aplauz, Aplauz” zrezygnowała z funkcji redaktor naczelnej portalu założonego przez Annę Muchę

Małgorzata Ohme odeszła z Mamadu.pl

Małgorzata Ohme zrezygnowała z funkcji redaktor naczelnej serwisu Mamadu.pl. Jurorka „Aplauz, Apluaz” zakłada własny serwis dla kobiet razem z  dziennikarkami, które wraz z nią odeszły z portalu. To Hanna Szczygieł, która była wydawcą, oraz dziennikarka Katarzyna Troszczyńska.

Anna Mucha Mamadu.pl założyła we wrześniu 2014 roku. Ohme była naczelną, a serwisem kierowała Anna Kowalaczyk. Jak twierdzi Małgorzata impulsem do założenia własnego portalu jest potrzeba większego wpływy na jego jakość merytoryczną.

Poznałam już różne media. Byłam naczelną magazynu dla rodziców, potem portalu. Dzięki tym współpracom postanowiłam stworzyć serwis, w którym w 100 procentach będę miała wpływ na jego strategię i jakość. Moim zdaniem nie ma w tej chwili w sieci miejsca, w którym świadome i mądre kobiety czułyby się jak u siebie, miejsca, gdzie znajdowałyby prawdziwe wsparcie. Ja chciałabym takie miejsce stworzyć– powiedziała Małgorzata Ohme portalowi wirtualnemedia.pl

Michał Rutkowski, dyrektor zarządzający platformą naTemat.pl, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zaznaczył, że grupa wydawnicza rozstała się z Ohme w zgodzie, a umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Teraz Małgorzata, oprócz rozkręcania własnego biznesu, zajmuje się sondowaniem uczestników nowego programu TVN, „Apluaz, Apluaz”. Wcześniej była naczelną magazynu dla rodziców „Gaga”, prowadziła programy: „Życie od kuchni” w TVP2 i „Okiem Ohme” w TLC, pisała artykuły o tematyce kobiecej, więc doświadczenia jej nie zabraknie.

Serwis ma wystartować w październiku.

Zobacz także: Tak wyglądało nagranie pierwszego odcinka programu „Aplauz, Aplauz”

Małgorzata Ohme na 10-leciu Dzień Dobry TVN (Fot. AKPA)

Małgorzata Ohme na 10-leciu Dzień Dobry TVN
(Fot. AKPA)

 

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×