Szukaj

Jurek Owsiak wraca do radia! Dostał swój własny program

Jurek Owsiak

Jurek Owsiak

Program Jurka Owsiaka w Antyradiu

Już w lipcu będziemy mogli usłyszeć Jurka Owsiaka na antenie Antyradia należącego do Grupy Eurozet. Warto wspomnieć, że stacja od lat jest jednym z głównych partnerów medialnych festiwalu Przystanek Woodstock, a także co roku aktywnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Owsiak  cieszy się z tej współpracy, mamy jego komentarz.

Jestem dumny, że będę mógł tworzyć swoją audycję w tak bliskim mi muzycznie i klimatycznie radiu. Mam gigantyczny zapał i masę pomysłów, a przede wszystkim potężną bibliotekę muzyki z oklaskami ze wszystkich edycji Przystanków Woodstock.

Audycji Jurka Owsiaka będziemy mogli posłuchać w największych polskich miastach: Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie oraz aglomeracji śląskiej. W innych miastach oraz poza granicami naszego kraju – za pośrednictwem playera internetowego i aplikacji na urządzenia mobilne.

Aktualnie redakcja Antyradia dopracowuje z Jurkiem Owsiakiem szczegóły programu. Najważniejszymi elementami audycji będzie muzyka z Przystanku Woodstock, a także informacje związane z działalnością Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Nie tylko Jurek Owsiak, ale także Mariusz Smolarek, redaktor naczelny Antyradia, jest pozytywnie nastawiony do tej współpracy:

Nadajemy na tych samych falach. Obecność Jurka na antenie to doskonała informacja dla wszystkich Jego fanów oraz miłośników rock&rolla – najlepszej muzyki na świecie i jej pozytywnej filozofii. Będzie się działo. Szczegóły wkrótce.

Ta współpraca to kolejny przykład tego, jak można łączyć obecność na komercyjnym rynku medialnym z wykonywaniem zadań zwyczajowo określanych misją publiczną.

Zobacz także: Jerzy Owsiak odchodzi z Trójki! Na pożegnanie powiedział…

jurek owsiak

Jurek Owsiak dostał swój program w Antyradiu

Jurek Owsiak - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016

Jurek Owsiak – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016

 


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×