Szukaj

Jurek Owsiak w końcu na Instagramie. Jak nazywa się jego konto?

Jurek Owsiak Instagram

Jurek Owsiak Instagram

Jurek Owsiak założył konto na Instagramie. Na jego profilu znalazł się już pierwszy post. Był jedną z nielicznych gwiazd, które nie udzielały się w social mediach. Ilu zgromadził fanów. 

Jurek Owsiak jest jedną z najbardziej medialnych postaci w naszym kraju. Jest on założycielem, pomysłodawcą i prezesem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od lat organizuje także Wielki Finał wszystkich swoich zbiórek, gdzie podsumowuje miniony rok działania fundacji. Zawsze odbywał się on w pierwszą niedzielę stycznia. W tym roku ze względu na pandemię wszystko przeniosło się do sieci, a finał został przesunięty na ostatnią niedzielę pierwszego miesiąca w roku. Już jutro dowiemy się jaką kwotę udało się uzbierać wolontariuszom. Co roku na ulice miast wychodzi tysiące ludzi, którzy chcą wesprzeć pracę fundacji. Co najmniej drugie tyle wrzuca datek do specjalnej puszki, za co otrzymuje słynne już serduszko.

Nie brakuje też gwiazd, które decydują się na to, aby wesprzeć działania charytatywne Jurka Owsiaka. W tym roku pojawiło się mnóstwo aukcji, podczas których fani mogą stać się właścicielami wyjątkowych przedmiotów lub spędzić czas z ulubioną osobą z show-biznesu. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Jurek Owsiak założył konto na Instagramie

Chociaż nazwisko Jurka Owsiaka jest znane niemal wszystkim Polakom, to jak do tej pory nie posiadał on konta na Instagramie. Należał tym samym do bardzo nielicznej grupy gwiazd, które nie korzystają z tego medium. Okazało się jednak, że postanowił się przełamać i już możecie znaleźć go w sieci. 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za pasem, dlatego organizator całej akcji zdecydował się założyć swój profil. Znajdziecie go pod nazwą @jurek_owsiak_official.

31.01.2021 – 29. Finał #wosp – podpisał zdjęcie.

Jak na razie na jego koncie znajduje się tylko jedna fotografia promująca jutrzejsze wydarzenie. W ciągu zaledwie kilku dni Jurek doczekał się ponad 1180 fanów, a liczba ta stale rośnie.

Tegoroczna zbiórka organizowana przez Jurka Owsiaka jest przeznaczona na pomoc najmłodszym pacjentom. Zebrane środki wesprą oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki.


Jurek Owsiak z Majką

Jurek Owsiak z Majką

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pobiła rekord

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pobiła rekord

Jerzy Owsiak - 28. Finał WOŚP

Jerzy Owsiak - 28. Finał WOŚP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×