Szukaj

Rozbicki został spytany o romans z Wieniawą. Po pełnych namiętności zdjęciach odpowiedź mogła paść tylko jedna

Wieniawa i Rozbicki

Wieniawa i Rozbicki

Od kilku dni kolorowa prasa donosi, że Julia Wieniawa jest w związku z Nikodemem Rozbickim. Paparazzi przyłapali tę dwójkę na okazywaniu czułości. Co o tym związku mówi młody aktor?

Julia Wieniawa ma już za sobą dwa bardzo medialne związki. Młoda gwiazda przez ponad dwa lata tworzyła parę z Antkiem Królikowskim. Młodzi zapewniali o swojej wielkiej miłości i chętnie pojawiali się razem na salonach. Ich profile w social mediach pękały w szwach od wspólnych zdjęć. Uczucie wydawało się bardzo stabilne i miało przetrwać kolejne lata. Para adoptowała nawet wspólnie psa ze schroniska. Niestety w pewnym momencie wszystko rozpadło się jak domek z kart.

Julia nie zamierzała długo rozpamiętywać tej relacji i szybko znalazła pocieszenie w ramionach męskiego Barona. Zakochani zaczęli pojawiać się u swego boku i nie mieli zamiaru ukrywać się przed światem. Była między nimi spora różnica wieku, mimo tego znaleźli wspólny język. Jednak także ta miłość nie przetrwała próby czasu. Aktorka i muzyk rozstali się zaledwie po kilku miesiącach. Baron chwilę później związał się z Blanką Lipińską, a Antek Królikowski aktualnie spotyka się z Joanną Opozdą. Również Julia powoli zaczyna układać swoje życie na nowo.

Nikodem Rozbicki skomentował związek z Julią Wieniawą

Julia Wieniawa po rozstaniu z Baronem była łączona przez prasę z wieloma kolejnymi mężczyznami. Gdy tylko ktoś pojawił się w pobliżu aktorki, kolorowa prasa od razu nadawało mu miano nowego ukochanego. Tak było między innymi z Maciejem Musiałowskim i Maćkiem Musiałem. Zaledwie kilka dni temu plotkarskie media obiegły doniesienia o kolejnym związku młodej gwiazdy. Julka została przyłapana przez paparazzich z Nikodemem Rozbickim. Para nie szczędziła sobie czułych pocałunków i innych miłych gestów. Para zna się już od dawna i to nie pierwsze takie newsy na ich temat.

Jak do tej pory 21-letnia gwiazda nie skomentowała tej relacji. Głos w sprawie postanowił zabrać Nikodem, który w dość powściągliwy sposób skomentował doniesienia prasy.

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem – powiedział aktor w rozmowie z portalem Plejada.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalny komentarz Julii w tej sprawie.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa w sukience Just Paul

Julia Wieniawa w sukience Just Paul

Nikodem Rozbicki - Local Heroes

Nikodem Rozbicki - Local Heroes

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×