Rozwiódł się z piękną żoną. Przy okazji sylwestra 2021 w TVP wypłynęły szczegóły. Musiał jej oddać potężną część majątku

Julio Iglesias Jr. i jego była żona Charisse Verhaert

Julio Iglesias Jr. i jego była żona Charisse Verhaert

Julio Iglesias junior rozwiódł się z żoną. Modelka Charisse Verhaert zażądała od niego luksusowej wilii wartej krocie oraz ogromnych pieniędzy na utrzymanie. Znamy wyrok sądu. Co stracił 48-letni przystojniak?

Julio Iglesias Junior to hiszpański piosenkarz oraz model. 48-latek jest starszym bratem Enrique Iglesiasa. Mężczyzna ma za sobą wiele sukcesów. Był twarzą luksusowego domu mody Versace. Ponadto ma na swoim koncie cztery studyjne albumy. Wylansował takie przeboje jak Un Anno Senza Te czy One More Chance. Telewizja Polska ogłosiła, że artysta wystąpi w tym roku podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem.

Julio Iglesias junior i żona Charisse Verhaert rozwiedli się

Muzyk przez osiem lat był mężem belgijskiej modelki Charisse Verhaert. W zeszłym roku para zdecydowała się na rozwód. Po długich miesiącach batalii sądowej, ich małżeństwo zostało oficjalnie zakończone. Jak zapewnia Julio, powodem ich rozstania było zwyczajne wypalenie:

Nie było osób trzecich, nic z tych rzeczy. Miłość po prostu się wypaliła, nie było już namiętności – wyznał Julio Iglesias Junior na łamach hiszpańskiego magazynu ¡Hola!.

Czego żona Juli Iglesiasa juniora zażądała po rozwodzie?

Okazuje się, że to Charisse w sierpniu 2020 roku złożyła do sądu pozew o rozwód. Dlaczego Julio Iglesias junior rozwiódł się z żoną? Do sieci wyciekły dokumenty, które były dołączone do wniosku. Modelka wyjaśniała w nich, że to dla muzyka zrezygnowała z kariery w modelingu. Z tego powodu zażądała luksusowej willi w Miami o wartości ponad dwóch milionów dolarów, miesięcznych alimentów w wysokości 9 tysięcy dolarów, a także opieki nad psem.

39-latka wyliczyła, że 2 tysiące będzie kosztować ją comiesięczne utrzymanie domu, 4 tysiące potrzebuje na podróże, ubrania oraz środki higieny osobistej. Po 700 dolarów przeznaczyć chce na jedzenie dla siebie, a także utrzymanie ich wspólnego pupila. Kobieta argumentowała swoje prośby tym, że przez te lata zdążyła przywyknąć do luksusowego życia u boku artysty i po rozwodzie, chce je dalej utrzymać.

Jak zakończył się rozwód Julio Iglesiasa juniora z żoną? Batalia sądowa trwała 14 miesięcy. Sąd okręgowy w Miami orzekł rozwód pary 16 listopada. Muzyk zapewnia, że mimo rozwodu wciąż łączą go przyjacielskie stosunki z byłą żoną. Pomimo rozstania z wieloletnią partnerką życiową, artysta wierzy, że jeszcze się zakocha.

Julio Iglesias junior w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że jego największym marzeniem jest zostanie rodzicem. Liczy na to, że niebawem spotka kobietę, z którą będzie gotów stworzyć wspaniałą rodzinę.

Jesteście fanami Julio Iglesiasa juniora? Czekacie na jego występ w Zakopanem?

https://www.youtube.com/watch?v=y3vvBBEEiis


Julio Iglesias i Charisse Verhaert

Julio Iglesias i Charisse Verhaert

Julio Iglesias Jr. i jego była żona Charisse Verhaert

Julio Iglesias Jr. i jego była żona Charisse Verhaert

Julio Iglesias Jr. i jego była żona Charisse Verhaert

Julio Iglesias Jr. i jego była żona Charisse Verhaert

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×