Enrique Iglesias jest przystojny? To zobaczcie jego młodszego brata! Julio Iglesias junior wygląda jak książę z bajki!

Enrique Iglesias brat Julio

Enrique Iglesias już 7 maja ponownie wystąpi w Polsce. Przy okazji koncertu gwiazdora w Krakowie media odkryły, że seksowny Hiszpan ma nieprawdopodobnie przystojnego młodszego brata, który – zgodnie z tradycją rodzinną – zdobywa serca fanek z prędkością światła. Julio Iglesias junior to chodzący ideał!

7 maja Enrique Iglesias zagra koncert w Krakowie, na który bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Z całą pewnością Tauron Arenie będzie wypełniona po brzegi, co nie powinno nikogo dziwić. W końcu zabójczo przystojny Hiszpan nadal jest obiektem westchnień kobiet na całym świecie. Mało kto jednak wie, że boski artysta ma trzech braci, a jeden z nich – Julio Iglesias junior – wygląda jak Adonis!

Młodszy brat Enrique również związany jest z show-biznesem. Dodatkowo 46-latek jest szalenie przystojny, dzięki czemu w krótkim czasie stał się gwiazdą hiszpańskiej sceny muzycznej, zdobywając serca milionów fanów. Artysta nagrywa płyty, koncertuje oraz pracuje jako model. Julio Iglesias junior wziął już udział w hiszpańskiej odsłonie Tańca z Gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W obydwu programach zajął trzecie miejsce. W 2011 roku przystojniak zagrał koncert w Polsce – odwiedził Zieloną Górę.

Serce Julio jest już zajęte, w 2011 roku przystojniak zaręczył się z młodą  belgijską modelką Charisse Verhaert, a w listopadzie 2012 roku para wzięła ślub.

Zmysłowe zdjęcia Iglesiasa można podziwiać na Instagramie. Takiego ciała może mu pozazdrościć nawet boski Enrique!

Zobacz: Joanna Liszowska pierwszy raz pokazała córki! Włosy zupełnie jak u słynnej mamy!

Zobacz: Jak mieszkają Lewandowscy? Anna pokazała swoje luksusy! O takiej jadalni marzy każda pani domu

Zobacz: Britney Spears pokazała jak wygląda jej ciało po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego! Zdjęcie w staniku daje do myślenia


Julio Iglesias - brat Enrique Iglesiasa

Julio Iglesias - brat Enrique Iglesiasa

Julio Iglesias - brat Enrique Iglesiasa

Julio Iglesias - brat Enrique Iglesiasa

Julio Iglesias - brat Enrique Iglesiasa

Julio Iglesias - brat Enrique Iglesiasa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×