Szukaj

Jacek Kurski twierdzi, że zwolnił z TVP aktorkę, która wzięła udział w kontrowersyjnym spektaklu. Tymczasem ona…

Jacek Kurski o słabej oglądalności w TVP

Julia Wyszyńska sama odeszła z Na dobre i na złe?

Od kilku dni nie mówi się o niczym innym, jak tylko o kontrowersyjnym spektaklu Klątwa. Zagrała w nim między innymi Julia Wyszyńska, aktorka znana z Na dobre i na złe. Prezes Jacek Kurski zapowiedział, że zwolni ją z pracy. Teraz okazuje się, że Wyszyńska już dawno sama zakończyła współpracę z produkcją.

Nie milkną echa tego, że w Teatrze Powszechnym można oglądać spektakl Klątwa w reżyserii Olivera Frljicia. Jedna ze scen pokazuje seks oralny z figurą papieża Jana Pawła II. Aktorką wcielającą się w tę postać jest Julia Wyszyńska. Gwiazda znana między innymi z serialu Na dobre i na złe – zgodnie z zapowiedziami prezesa TVP – Jacka Kurskiego zostanie zwolniona.

Ta pani sama podjęła decyzję o zerwaniu współpracy z TVP dokonując aktu zbezczeszczenie postaci świętego Jana Pawła II. Takich rzeczy nie można akceptować – przyznaje w wywiadzie dla jednego z portali

Tymczasem okazuje się, że Wyszyńska już od grudnia 2016 roku nie współpracuje z serialem. Przypomniał o tym w swoim wpisie na Facebooku recenzent teatralny Gazety WyborczejWitold Mrozek. 

Portal Karnowskich ogłosił, że prezes Kurski wyrzucił aktorkę Julię Wyszyńską z popularnego serialu TVP. (…) Rzecz w tym, że Wyszyńska z serialu odeszła sama przeszło miesiąc temu (…) Kurski niewątpliwie musi bardzo chcieć się wykazać – napisał 

Aktorka także miała napisać o tym na Facebooku, jednak jej profil został usunięty. 

Coś nam się wydaje, że cała sprawa nie zakończy się tak szybko.

Zobacz: Dziennikarka TVP zwolniona za pozytywny reportaż o spektaklu z papieżem: „Nieprofesjonalna; z brakami warsztatowymi” 

Na dobre i na złe Klaudia (Julia Wyszyńska), Konica (Robert Koszucki)

Na dobre i na złe Klaudia (Julia Wyszyńska) zwolniona z Na dobre i na złe?

Jacek Kurski - koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego "A jednak coś po nas zostanie..." 2016

Jacek Kurski nie zwolnił Julii Wyszyńskiej z Na dobre i na złe?


×