Szukaj

Julia Wróblewska z partnerem popijają winko w parku. Zrobiło się bardzo romantycznie

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska jest zakochana. Aktorka z chłopakiem zrobili sobie romantyczny piknik we dwoje. Było winko, sałatka owocowa i mnóstwo czułości.

Julia Wróblewska ma za sobą niezwykle ciężki czas. Kilka tygodni temu wyznała w mediach społecznościowych, że cierpi na depresję. Aktorka musiała poddać się terapii pod okiem specjalistów. Na Instagramie postanowiła pokazać, jak wygląda cały proces leczenia. Zdecydowała się również nagłośnić problem choroby, która dotyka tak wielu młodych ludzi.

Gwiazda na ekranach zadebiutowała w wieku 7 lat. Pierwszy raz mogliśmy zobaczyć ją w roli uroczej Michaliny w komedii Tylko Mnie Kochaj, gdzie zagrała u boku Macieja Zakościelnego i Agnieszki Grochowskiej. Po głośnej roli pojawiło się wiele kolejnych propozycji. Niestety tak wczesne rozpoczęcie kariery negatywnie odbiło się na jej psychice. Dzięki odpowiedniej terapii i farmakologii udało się jej zażegnać kryzys i wyjść na prostą. Nie bez znaczenia było tutaj wsparcie i zrozumienie bliskich, co zapewne pomogło walce z depresją. Jedną z osób, które ponownie wywołały uśmiech na twarzy Julki, jest jej chłopak.

Julia Wróblewska pokazała chłopaka

Julia już jakiś czas temu pochwaliła się w mediach, że jest zakochana. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym całuje się ze swoim przystojniakiem i dziękuje mu za wsparcie. Partnerem aktorki jest 23-letni Krzysztof, student AWF, który – jak sam o sobie pisze na Instagramie – jest totalnym „GymFreakiem„.

Po ostatnich zdjęciach i story, które zamieściła gwiazda widać, że ich relacja zapowiada się bardzo poważnie, a miłość wręcz kwitnie. Zakochani postanowili urządzić sobie bardzo romantyczny piknik na plaży nad Wisłą. Para popijała białe wino, wznosiła toasty i nie szczędziła sobie czułości. Oczywiście jest też prowiant, czyli prawdziwie wiosenna sałatka owocowa. Oboje mają świetny nastrój, a uśmiech nie schodzi z ich twarzy.

Mamy winko, sałatki, pięknie. Toast niech będzie za lepsze czasy. Oby się to wszystko skończyło – słyszymy na story.

View this post on Instagram

My partner in crime&wine ???? #couplegoals

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

Trzymamy kciuki za ten związek i życzymy Julii i jej ukochanemu wielu wspólnych toastów.


Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×