Zapłakana Julia Wróblewska udostępniła wstrząsające nagranie: „Nikt nie będzie za tobą tęsknić”. Aż mamy ciarki

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska w poniedziałek udostępniła nowy post na TikToku. Nagranie, na którym jest zapłakana, wywołuje ciarki. Zobaczcie.

Julia Wróblewska od dzieciństwa jest związana z aktorstwem. Gdy miała 8 lat, zadebiutowała na dużym ekranie. Zagrała w filmie Tylko mnie kochaj, gdzie pojawiła się m.in. u boku Maćka Zakościelnego. W kolejnych latach jej kariera nabrała rozpędu. Dołączyła do ekipy M jak miłość, a także wystąpiła w kolejnych produkcjach.

Wróblewska gościła też w kilku programach rozrywkowych, wśród których warto wspomnieć takie tytuły jak m.in. Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Agent – Gwiazdy. Na dodatek aktorka regularnie udziela wywiadów. W jednym z nich opisała przebieg choroby, z jaką walczy. Chociaż nie chciała zdradzić, z czym się zmaga, wiadomo, że ta dolegliwość jest nieuleczalna:

Miewam epizody depresyjne i lękowe, miewam ataki paniki, ale to one są tą poboczną mojego zaburzenia. Samo zaburzenie objawiało się w tym, że byłam bardzo niestabilna psychicznie, byłam bardzo impulsywna, emocjonalna i robiłam rzeczy, które nie były socjalnie, społecznie akceptowalne, dlatego, […] że jestem zaburzona to nie umiem funkcjonować zdrowo w społeczeństwie. Nie umiem nawiązywać zdrowych, dobrych relacji, teraz już trochę się nauczyłam – opowiedziała w programie Magazyn #Hot Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.

Julia Wróblewska: niepokojące nagranie na TikToku. Co udostępniła?

Wróblewska aktywnie działa w sieci, w tym m.in. na TikToku, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe nagrania. Tak jak w poniedziałek, gdy podzieliła się bardzo niepokojącym materiałem wideo. Aktorka wcieliła się w rolę osoby z myślami samobójczymi. Przed kamerą zanosi się płaczem. Wszystkiemu towarzyszą wstrząsające napisy:

Zrobiłam to, przetrwałam wczoraj. Co się stało, walczyłaś z kimś? Nikt nie będzie za tobą tęsknić, przecież nikt nawet cię nie lubi. Widziałam, jak patrzyłaś na te tabletki, po prostu weź je wszystkie.

@juleczkaaa_jula

Wczoraj był dzień zdrowia psychicznego.. trzymajcie się ♥️ #mentalhealthmatters #mentalhealthday #fyp #dlaciebie #dc #important #awarness

♬ original sound – Avnoor Sidhu

Julia Wróblewska w opisie przyznała, że w niedzielę przypadał Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Aktorka,wykorzystując swoje spore zasięgi zwróciła uwagę, że warto o nie zadbać.


Julia Wróblewska opublikowała wstrząsające nagranie

Julia Wróblewska opublikowała wstrząsające nagranie

Julia Wróblewska opublikowała wstrząsające nagranie

Julia Wróblewska opublikowała wstrząsające nagranie

Julia Wróblewska opublikowała wstrząsające nagranie

Julia Wróblewska opublikowała wstrząsające nagranie

Komentarze

 • Gośćgosc3x pisze:

  Julcia współczuję Ci ,jeżeli naprawdę jest zle z Tobą ,zamiast wysyłać fotki to poszukaj pomocy u dobrego specjalisty, czego Ci życzę

 • Gość pisze:

  Wszystko to po to by RYJ pokazać .Brawo.

 • Gość Danuta pisze:

  Julio wiesz ze masz siłę tam gdzieś w środku walcz raz będzie lepiej raz gorzej ale dasz rade

 • GośćDana pisze:

  Dziecko kochane Ty zmien lekarzy niech wreszcie ktos kompetentny poprowadzi Cie przez ta straszna chorobe☝️🙏🙏Niech Ci pomoze❤️Cale zycie przed Toba ☝️Sama sobie nie pomozesz🙏🙏
  Kochana z gory przepraszam za moje sugestie ale wybierz sie do kosciola i popros o pomoc egzorcyste 🙏🙏To nie jest nic wstydliwego i bynajmniej to nie jest Twoja wina ze ta choroba dotknala Ciebie☝️🙏🙏Zrob to jak najszybciej i zyj pelna piersia zaslugujesz na to ❤️Pozdrawiam serdecznie 🥰Pamietaj myslami i sercem jestem z Toba musi byc dobrze🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Gość pisze:

  Ale w sumie ona ma zaburzenia osobowości, co może powodować depresję i nerwicę, dawać objawy. Ma o tym folder ze storkami na instagramie. Więc to jest coś trochę innego niż typowo depresja w pełnej okrasie.

 • Nel pisze:

  Ej, ludzie, ale Wy wiecie, że jeśli ktoś choruje na depresję i nerwicę, nie musi wcale leżeć w łóżku bez życia? To nie jest tak, że trzeba się odizolować, przecież ludzie mają te przypadłości i próbują normalnie żyć. Walczą o każdy dzień, żeby się nie poddać psychicznie, bo kiedy już zalegną w łóżku, to już jest koniec. Ilu ludzi pracuje, śmieje się, próbuje żyć, a popełnia samobójstwo i nagle się okazuje, że chorował na depresję? Wtedy jest zdziwienie, „ale jak to? On miał depresję? Przecież zachowywał się zwyczajnie”. Różnica jest taka, że można mówić głośno o swoich chorobach/przypadłościach i można o nich nie mówić.

 • Gość pisze:

  jesteś młoda biegiem do psychiatry

 • Wiolonczela pisze:

  A weźże się dziewucho do roboty! Wielu aktorów bierze wszystko, każdą małą rolę i gra, pracuje, i doskonali ten swój warsztat aktorski, nabiera doświadczenia. Nie wydaje im się, że po jednej większej rólce stają się gwiazdami na zawsze. Trochę pokory. Człowiek uczy się przez całe życie, nie spoczywa na laurach. Będąc reżyserem, po pokazie takiej histerii nie zatrudniłabym Cię już w żadnej produkcji. Nie tędy droga panienko!

 • GośćBozena pisze:

  Idź młoda kobieto do lekarza bo nie tylko ty chorujesz ludzie są w gorszym stanie zdrowotnym i nie płaczą jak Ty jesteś młodą osobą wyjdziesz z tej swojej głupoty i. nie zawracaj już głowy

  • Gościówa pisze:

   Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Tępa dzida. Tylko jej lekarz i ona sama są w stanie stwierdzić, w jakim stanie zdrowotnym ona się znajduje. I nie, choroby psychiczne nie są głupotą. Okazem głupoty to jesteś ty. Ludzie radzą sobie na różne sposoby, lepiej lub gorzej, walczą o każdego dnia. Oj, żeby i tobie coś takiego się trafiło, przez miesiąc nie wyszłabyś z łóżka.

 • przesada pisze:

  Ktoś kto ma depresję nie ma sił wstać z łóżka nie ma sił żyć.A ty poszłaś spompowac wary! W co chcesz z nami grać?Nie ugrasz

  • Gość pisze:

   Osoby z depresją wcale nie muszą zaszywać się w łóżku. Każdy jest inny i inaczej radzi sobie z tą przypadłością. I wcale nie muszą rezygnować z dbania o siebie. Potrzebowała poprawić wygląd, żeby poczuć się lepiej? Czemu nie mogłaby tego zrobić? Tylko dlatego, że ma problem z psychiką? Myślę, że wielu ludzi tu nie rozumie tej choroby i ludzi, którzy na nią chorują. Tabletki od psychiatry nie muszą pomagać albo robią to na chwilę, wyciszając objawy. Czasem też grzeba się nachodzić, żeby znaleźć odpowiedniego psychiatrę/psychologa/psychoterapeutę. To nie jest takie proste, niestety, i ja ją rozumiem….

  • Gość go pisze:

   Musisz się dowiedzieć widzę dużo o tej chorobie a potem jadem pluć. BO SAME BZDURY PISZESZ.

  • Gość pisze:

   Proszę się doszkolić. Tego zakresu nie wszyscy co mają depresję nie wstają z łóżka proszę sobię o tym poczytać a dopiero po tem się wypowiadać