Szukaj

Julia Wróblewska rozstała się z partnerem. Informację przekazała w BARDZO oryginalny sposób

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem

Julia Wróblewska i jej chłopak jeszcze dwa tygodnie temu dodawali wspólne zdjęcia w social mediach. Wczoraj młoda aktorka poinformowała, że jest singielką. Dlaczego się rozstali?

Julia Wróblewska ma za sobą niezwykle ciężki czas. Kilka miesięcy temu wyznała w mediach społecznościowych, że cierpi na depresję. Aktorka musiała poddać się terapii pod okiem specjalistów. Na Instagramie postanowiła pokazać, jak wygląda cały proces leczenia. Zdecydowała się również nagłośnić problem choroby, która dotyka tak wielu młodych ludzi.

Gwiazda na ekranach zadebiutowała w wieku 7 lat. Pierwszy raz mogliśmy zobaczyć ją w roli uroczej Michaliny w komedii Tylko Mnie Kochaj. Po głośnej roli pojawiło się wiele kolejnych propozycji. Niestety tak wczesne rozpoczęcie kariery negatywnie odbiło się na jej psychice. Dzięki odpowiedniej terapii i farmakologii udało się jej zażegnać kryzys i wyjść na prostą. Nie bez znaczenia było też dla niej wsparcie najbliższych. Jedną z osób, które ponownie wywołały uśmiech na twarzy Julki, był jej chłopak. W sieci pojawiło się mnóstwo wspólnych zdjęć aktorki i jej ukochanego. Widać było, że ich relacja kwitnie. Niestety radość nie trwała zbyt długo.

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem

Julia Wróblewska wiosną tego roku pochwaliła się, że jest zakochana. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym całuje się ze swoim przystojniakiem i dziękuje mu za wsparcie. Tajemniczym nieznajomym był 23-letni Krzysztof, student AWF, który – jak sam o sobie pisze na Instagramie – jest totalnym GymFreakiem. Od tamtej pory co jakiś czas na Instagramie młodej aktorki pojawiały się ich wspólne zdjęcia i relacje, które świadczyły o tym, że związek tych dwojga ma się doskonale.

Wczoraj na swoim profilu Julka poinformowała o rozstaniu. Zrobiła to w bardzo oryginalny sposób, bo wystylizowana jak na imprezę, z wyuczonym uśmiechem.

Status związku: wolna

View this post on Instagram

Relationship status: SINGLE. ✌🏻

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze od zaniepokojonych fanów. Jeden z nich zapytał o przyczyny rozstania. Na odpowiedź Julki nie musiał długo czekać.

Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać w wielu sprawach, trochę wszystko zgasło. Próbowaliśmy robić sobie przerwę i popracować nad tym, ale nie wyszło.

Post Julki skomentował także jej były chłopak. Podziękował za związek i życzył jej wszystkiego dobrego.

Z mojej strony mogę tylko dodać, że dziękuje Ci za miłe chwile, które uczyniły mnie szczęśliwym. Życzę Ci naprawdę wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, bo jesteś fantastyczną osobą.

Myślicie, że byli zakochani mają jeszcze szansę dojść do porozumienia?


Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska z byłym chłopakiem

Julia Wróblewska z byłym chłopakiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×