Julia Wróblewska wyjawiła przerażającą historię. Koleżanka z dzieciństwa prawie ją okaleczyła!

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska była prześladowana przez aktorstwo

Julia Wróblewska przypomniała w wywiadzie jedną z najgorszych chwil w swoim życiu. Nastoletnia aktorka była prześladowana w szkole z powodu swojej popularności i pracy z Maciejem Zakościelnym. Jej historia mrozi krew w żyłach. Co się stało?

Julia Wróblewska należy do nowego pokolenia na polskiej scenie. Młodziutka aktorka ma na swoim koncie duże produkcje i kilka seriali, oraz udział w telewizyjnych show. Jest rozpoznawana, lubiana i coraz częściej zapraszana do kolejnych projektów. Mimo sukcesu zawodowego, Julia udała się niedawno na terapię, która ma jej pomóc w zwalczeniu traumy. Skąd się wzięła?

Okazuje się, że życie młodej aktorki nie było tak idealne, jak można to sobie wyobrażać. Rówieśnicy zmieniali je w piekło:

Jako dziecko musiałam przychodzić przed lekcjami i wychodzić po, ponieważ to fenomenalne dziecko było po prostu atakowane, ciągnięte za włosy i za ręce, bo grałam z Maćkiem, którego nastolatki wtedy kochały. Byłam dzieckiem, które osiągnęło sukces i przez to nikt mnie nie lubił. Potem takie dziecko miało kompleks, ponieważ ich mama wolała mnie, niż ich. Jedna dziewczynka chciała mnie kiedyś zrzucić z trzech metrów na ziemię – powiedziała mi, że jak będę inwalidką, to nie będę grać w filmach – wyjawiła w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską

Takie doświadczenia zdecydowanie nie są przyjemne. Myślicie, że wszystkie dziecięce gwiazdy zmagają się z podobnym horrorem?

Julia Wróblewska wystraszyła fanów swoim nowym mrocznym wizerunkiem! Już nie wygląda jak nastolatka

Julia Wróblewska stanowczo opowiedziała się przeciwko ustawie wystrzelania dzików! Co powiedziała? [WIDEO]

Julia Wróblewska znów wywołała aferę w social mediach! Poszło o autorskie kosmetyki


Julia Wróblewska przefarbowała włosy na czarno

Julia Wróblewska przefarbowała włosy na czarno

Julia Wróblewska – Mister Polski 2018

Julia Wróblewska – Mister Polski 2018

Julia Wróblewska w czarnych włosach

Julia Wróblewska w czarnych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×