Julia Wróblewska po 15 latach odtworzyła kultową scenę z „Tylko mnie kochaj”. Zachwyceni internauci proszą o więcej

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska postanowiła odtworzyć na TikToku, jedną z najbardziej kultowych scen z filmu Tylko Mnie Kochaj. Nagranie podbiło serca internautów. Zobaczcie. 

Julia Wróblewska publiczności jest znana od dawna. Jej pierwsza rola, jaką dostała w filmie Tylko mnie kochaj, przyniosła jej sporą rzeszę fanów. Wcieliła się tam w postać uroczej Michaliny, która bardzo chciała poznać swojego tatę Michała. W tej roli mogliśmy zobaczyć Macieja Zakościelnego. Widzowie pokochali 7-letnią wówczas aktorkę i chętnie oglądali ją w innych produkcjach. Film stał się prawdziwym hitem, który najpierw przyciągnął do kin mnóstwo fanów, a teraz gdy jego powtórki możemy oglądać w telewizji, przed ekranami nie brakuje widzów.

Julka bardzo wcześnie zadebiutowała w show-biznesie a po hitowej komedii romantycznej przyszła pora na kolejne role. Od wielu lat regularnie pojawiała się między innymi w serialu M jak Miłość, gdzie grała adoptowaną córkę jednych z głównych bohaterów. Niestety tak wczesny debiut w świecie filmu odbił się na jej zdrowiu.

Julia Wróblewska odegrała kultową scenę z Tylko Mnie Kochaj

Młoda aktorka od kilku lat walczy z depresją. Jej stan był na tyle poważny, że musiała skorzystać z pomocy specjalistów i farmakologii. Nie wstydziła się jednak mówić o swoim problemie i na Instagramie, gdzie obserwuje ją mnóstwo fanów, ze łzami w oczach informowała, jak przebiega trudne dla niej leczenie. Po terapii czuje się już znacznie lepiej i wróciła na stałe do social mediów.

Julia regularnie kontaktuje się ze swoimi fanami za pomocą Instagrama, ale także TikToka. Aktualnie bierze udział w projekcie House Cross i przebywa z innymi uczestnikami w Łebie. Właśnie do sieci trafił filmik, w którym odtworzyła kultową scenę z filmu Tylko mnie kochaj.  Jak zdradziła w opisie zrobiła, to na prośbę internautów. Jest to moment, w którym rozmawia ze swoim filmowym tatą Michałem. Na nagraniu pojawił się oryginalny dźwięk.

@juleczkaaa_jula

Prosiliście więc dostarczam 🥰 #tylkomniekochaj #dlaciebie #dc #fyp #foryoupage #foryou

♬ dźwięk oryginalny – PO🇵🇱SOUND

Fani są zachwyceni tym, co zobaczyli i usłyszeli. Nie szczędzą Julii kolejnych komplementów i nie ukrywają, że tym nagraniem wywołała wspaniałe wspomnienia. Internauci proszą ją także o więcej takich kultowych scen. A wy który moment z tego filmu lubicie najbardziej?


Maciej Zakościelny prosi o pomoc dla psów z filmu

Maciej Zakościelny prosi o pomoc dla psów z filmu "Tylko mnie kochaj"

Maciej Zakościelny prosi o pomoc dla psów z filmu

Maciej Zakościelny prosi o pomoc dla psów z filmu "Tylko mnie kochaj"

Maciej Zakościelny prosi o pomoc dla psów z filmu

Maciej Zakościelny prosi o pomoc dla psów z filmu "Tylko mnie kochaj"

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf dla koneserów przynajmniej coś się dzieje przestała beczeć i ściągnęła sznurek z głowy moze niedługo księcia znajdzie w pgr dadzą paliwo za 2zł moźe dadzą amazona i obiad za 1zł albo nawet zasilek 10tys niemcy sprawdźają konta w dubaju łuksie malcie a gdzie kasa i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×