Szukaj

Julia Wróblewska rozpływa się nad nowym partnerem. Historia ich znajomości to gotowy scenariusz na film

Julia Wróblewska – nowy partner

Julia Wróblewska – nowy partner

Julia Wróblewska nie poddaje się chorobie. Aktorce udało się wyjść na prostą, nie tylko za sprawą terapii, ale także jej nowej miłości. Swojego obecnego partnera zna już od dawna. Jeszcze z czasów podstawówki.

Julia Wróblewska zadebiutowała w show-biznesie jako mała dziewczynka. Swoją pierwszą rolę zagrała, mając zaledwie 7 lat. Rola Michaliny w kinowym hicie Tylko Mnie Kochaj otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Od tamtej pory dziewczynka pojawiła się w różnych projektach branży filmowej. Jedną z propozycji było dołączenie do obsady M jak Miłość, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Już 14 lat pojawia się w najpopularniejszym serialu w Polsce jako Zosia.

Niestety wczesne rozpoczęcie kariery nie wpłynęło dobrze na jej zdrowie psychiczne. Gwiazda jakiś czas temu opublikowała szczere wyznanie, w którym przyznała się do depresji. Na Instagramie opowiedziała o swojej ciężkiej walce. Aktorka musiała poddać się terapii pod okiem specjalistów. W nagranym wideo pokazała, jak wygląda cały proces leczenia. Dzięki odpowiedniej terapii i farmakologii udało się jej zażegnać kryzys i wyjść na prostą. Zdecydowała się również nagłośnić problem choroby, która dotyka tak wielu młodych ludzi.

Julia Wróblewska o chłopaku. Kiedy, gdzie i jak się poznali?

Swój niemały udział w powrocie do zdrowia miał również jej chłopak, Krzysztof. Julia na Instagramie pod jednym z postów napisała, że to właśnie on jest jednym z powodów, dla których znowu się uśmiecha. Sądząc po relacjach, które pojawiają się na jej story, miłość cały czas kwitnie, a uczucie tych dwojga przybiera na sile. Para zna się już dość długo. Historia ich znajomości, brzmi jak scenariusz filmu romantycznego.

Krzysztofa znam jeszcze z czasów podstawówki. Spotkaliśmy się na nowo tuż przed wybuchem pandemii i od połowy lutego jesteśmy razem – mówi Wróblewska w Party.

Partner Julii, tak jak ona jest studentem, ale na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Czym zdobył serce aktorki?

To wyjątkowy chłopak, o złotym sercu. Wie, jak ze mną postępować, kiedy moje kłopoty wracają. Rozumie mnie i wspiera w chorobie – zdradziła.

To niezwykle cenne, że może na niego liczyć w każdej sytuacji.


Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×