Organizm Julii Wróblewskiej się zbuntował. Gwiazda musiała zmienić wakacyjne plany i podjąć stanowcze kroki

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska musiała zmienić wakacyjne plany. Jej organizm zbuntował się na tyle, że podjęła stanowcze kroki, o których informuje tygodnik Świat&Ludzie.

Julia Wróblewska bardzo szybko postawiała pierwsze kroki w aktorstwie. Już jako siedmiolatka zadebiutowała w filmie, później pojawiły się kolejne produkcje. Przez lata zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy śledzą jej działalność w social mediach. Dzieli się z nimi kulisami życia prywatnego, które nie zawsze bywa kolorowe.

Wróblewska nie ukrywa, że cierpi na zaburzenia osobowości. Od dwóch lat łączy farmakoterapię i psychoterapię. Chociaż nie da się całkowicie pozbyć zaburzeń, dzięki leczeniu jest jej lepiej. Julia na temat swojej przypadłości opowiedziała w programie Magazyn #Hot Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej:

Miewam epizody depresyjne i lękowe, miewam ataki paniki, ale to one są tą poboczną mojego zaburzenia. Samo zaburzenie objawiało się w tym, że byłam bardzo niestabilna psychicznie, byłam bardzo impulsywna, emocjonalna i robiłam rzeczy, które nie były socjalnie, społecznie akceptowalne, dlatego, […] że jestem zaburzona to nie umiem funkcjonować zdrowo w społeczeństwie. Nie umiem nawiązywać zdrowych, dobrych relacji, teraz już trochę się nauczyłam.

Julia Wróblewska odwołała wakacyjne plany. Dlaczego?

Na szczęście Julia może liczyć na wsparcie swoich bliskich, w tym chłopaka Krzysztofa. To z nim spędziła kilka dni nad polskim morzem. Jak podaje Świat&Ludzie Wróblewska co roku ze znajomymi zwiedzała Europę. Tym razem musiała zmienić plany i już nigdzie się nie wybiera, o czym poinformowała tygodnik jej mama:

Musi zadbać o swoje zdrowie, bo jej organizm się zbuntował — mówi Agata Wróblewska, mama Julii.

Tygodnik donosi, że Julia w połowie sierpnia trafiła na SOR warszawskiego Szpitala Bielańskiego z silnym bólem brzucha. Wykonano jej kompleksowe badania, takie jak m.in. tomografię. Nie wykazano żadnych nieprawidłowości. Po podaniu środków farmakologicznych ból ustąpił:

Wydaje mi się, że po prostu bardzo nawaliło moje trawienie i stąd ten ból. Większy niż  zazwyczaj w takich przypadkach — komentuje Julia.

Aktorka przy wypisie dostała skierowana na dalsze badania, które mają wskazać przyczynę jej gorszego samopoczucia.


Julia Wróblewska na otwarciu Primark w Warszawie

Julia Wróblewska na otwarciu Primark w Warszawie

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska w dżinsie w parku z fretką

Julia Wróblewska w dżinsie w parku z fretką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×