Julia Wróblewska jest w ciąży? Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska dodała w social mediach zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem. W komentarzach pod postem zawrzało. Jak odpowiedziała na pytania o ciążę?

Julia Wróblewska zadebiutowała w świecie show-biznesu mając zaledwie 7 lat. Jako mała dziewczynka wcieliła się w rolę Michaliny, w wielkim kinowym hicie Tylko Mnie Kochaj. Produkcja otworzyła jej drogę do kariery. Kolejną propozycją było dołączenie do obsady M jak Miłość. Od 14 lat pojawia się w najpopularniejszym serialu w Polsce jako Zosia.

Niestety tak wczesne rozpoczęcie kariery negatywnie odbiło się na jej psychice. Kilka tygodni temu wyznała, że cierpi na depresję. Aktorka musiała poddać się terapii pod okiem specjalistów. Na Instagramie pokazała, jak wygląda cały proces leczenia. Dzięki odpowiedniej terapii i farmakologii udało się jej zażegnać kryzys i wyjść na prostą. Zdecydowała się również nagłośnić problem choroby, która dotyka tak wielu młodych ludzi.

Julia Wróblewska w ciąży: zdjęcie na Instagramie wywołało prawdziwą burzę

Julka jest bardzo aktywna na Instagramie. Młoda aktorka na bieżąco publikuje ciekawostki ze swojego życia prywatnego. Kilka tygodni temu zaskoczyła wszystkich informacją, że jest bardzo szczęśliwie zakochana. Nie ukrywała również przy tym, że jej chłopak, jest głównym powodem, dla którego znowu się uśmiecha.

Ostatnie zdjęcie, które dodała na Instagramie, wywołało prawdziwą burzę. Julka zapozowała z pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuszkiem. Krągłości od razu zwróciły uwagę wszystkich internautów obserwujących jej profil. Dodatkowo na swoim Instastory zamieściła krótkie nagrania, na których czule trzyma się za brzuszek.

Chicas. Kręcimy film z @rezyser.zycia. Pewnie niedługo będą efekty! @olivka_bosowska @juliakostera Co do mojego brzuszka, zapraszam na stories! – podpisała zdjęcie aktorka.

Niestety fani aktorki mogą poczuć nieco rozczarowani. Z opisu do postu wynika, że to jedynie zdjęcia z planu kolejnej produkcji, w której bierze udział. Jednak to, w jaki sposób pozuje Julka, mogło wprowadzić internautów w błąd. Padły pytania o ciążę. Co odpowiedziała aktorka?

  • Przepraszam za pytanie, ale czy ty jesteś w ciąży?!
  • To trzymanie się za brzuch przypadkowe? Czy chciałaś coś przekazać?
  • Chyba brzuszek rośnie.
  • Julka, czy Ty jesteś w ciąży? – czytamy w komentarzach

Dociekliwych internautów młoda gwiazda odesłała na swoje story, gdzie pokazała zdjęcia z backstage’u, oraz udowodniła, że brzuszek jest jedynie rekwizytem.


Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julka Wróblewska

Julka Wróblewska

Julka Wróblewska

Julka Wróblewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×