Szukaj

Julia Wieniawa wyprzedaje szafę. Zysk przeznaczy na walkę z koronawirusem. Łapcie niesamowitą okazję!

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa siedzi w domu, ale absolutnie nie bezczynnie. Niespodziewany wolny czas postanowiła przeznaczyć między innymi na porządki w garderobie. Ubrania będzie sprzedawać. Na co przeznaczy zysk?

Julia Wieniawa nie tylko gra w filmach, serialach, nagrywa, ale także z sukcesem prowadzi social media. Obserwuje ją grubo ponad milion internautów. Znana jest też z nienagannego wyczucia stylu, a po ubrania, które nosi chętnie sięgają jej fanki.

W związku z powyższym postanowiła, że w czasie pandemii i przymusowego tkwienia w domu, posprząta garderobę, a zbędne ubrania sprzeda w aplikacji less. Co zrobi z zyskiem, który pewnie będzie niemały, zważywszy na niezmierzone zasoby w garderobie aktorki?

Julia Wieniawa wyprzedaje szafę. Na co przeznaczy zysk?

Młoda gwiazda na swoim Instastory podzieliła się kolejną aktywnością w ramach akcji #zostajewdomu. Razem z młodszą siostrą zabrały się za porządki w garderobie. Julia postanowiła pozbyć się zbędnych ubrań – za małych, za dużych, takich, których już nie nosi.

Wystawi je w popularnej aplikacji less. To nie lada gratka dla fanek Wieniawy, bo będa miały okazję kupić jej ubrania. Wróżymy niemały zysk, który aktorka zadeklarowała oddać na potrzeby służby zdrowia.

Pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję – są za małe, za duże, albo po prostu ich nie noszę – i dam Wam możliwość je ode mnie kupić. (…) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która, jak wiecie, potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie – powiedziała Julia w relacji.

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa – wyprzedaż szafy

W relacji na Instastory zaglądamy do szafy Wieniawy. Czego tam nie ma! To naprawdę niezła kolekcja ubrań i dodatków. Co najważniejsze, fanki będą mogły zakupić kreacje Julii z jej wielkich wyjść i ściankowe hity. Polecamy obserwować konto aktorki we wspomnianej już aplikacji, bo pewnie już wkrótce zacznie się szaleństwo wyprzedaży.

Działaniem tym celebrytka dołączyła do grona gwiazd, które wspierają walkę z koronawirusem. Przypomnijmy, że pieniądze na ten cel przeznaczyli już, między innymi, Ania i Robert Lewandowscy, Dominika Kulczyk, Jakub Błaszczykowski, Marcelina Zawadzka, Jerzy Starak i wielu innych.

 


Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×