Julia Wieniawa zgłosiła zaginięcie i poprosiła fanów o pomoc. Mapa znacznie ułatwi poszukiwania. „Tu był widziany po raz ostatni”

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zasmuciła fanów. W internecie zgłosiła zaginięcie. Nie pozostało nic innego, jak poprosić o pomoc wiernych fanów. 

Julia Wieniawa pierwsze kroki w fachu stawiała w serialu komediowym Rodzinka.pl. Później chętnie angażowano ją do kolejnych seriali i filmów. Młoda artystka nie zamierza się przy tym ograniczać tylko do występów aktorskich. Na koncie ma już debiutancką płytę, a w drodze jest drugi krążek. Opowiedziała o tym w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską:

Postawiłam na muzykę totalnie, ale w wakacje poza graniem festiwali, grałam w serialu, czy robiłam inne filmowe projekty. W styczniu wchodzę w nową sztukę teatralną, więc to będzie dla mnie czas na rozwój i wyjście ze strefy komfortu, bardzo to lubię, bo świat teatralny jest zupełnie inny i ciekawy. Pracuję powolutku nad drugą płytą, teraz jestem w trasie koncertowej. Jest tego trochę, ale ja lubię jak się dzieje i nie lubię się zatrzymywać – otworzyła się.

W sobotnią noc na Instastory Julki znalazła się pilna prośba.

Julia Wieniawa prosi fanów o pomoc. Chodzi o zaginięcie

Aktorka opublikowała wpis, w którym poprosiła o pomoc w poszukiwaniu pieska, małego rudego pudelka toy.

Szukamy małego rudego pudelka toy. Sunia jest mała, wysokość około 30 cm. Jest płochliwa w stosunku do ludzi. Na szyi okrągła zawieszka z imieniem. Błagamy o telefon, jeśli ją państwo widzieli – napisała gwiazda.

Poniżej zobaczycie numery telefonu, pod które należy zadzwonić, jeśli ma się informacje w tej sprawie:

Po chwili Julia zamieściła mapę, dzięki której wiemy, w jakim miejscu Warszawy, po raz ostatni widziano czworonoga.

Redakcja Jastrząb Post ufa, że pies szybko zostanie odnaleziony i wróci do właścicieli.

Warto przy tym nadmienić, że pudel nie jest psem Julii. Aktorka w ub.r. zakupiła szczeniaka rasy Cavapoo, Bowiego. Na zakup tego zwierzęcia zdecydowała się, ponieważ jest on hipoalergiczny, a sama ma problemy z alergią.


Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa - Nie cudzołóż i nie kradnij - premiera filmu

Julia Wieniawa - Nie cudzołóż i nie kradnij - premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×