Szukaj

Julia Wieniawa pokazała babcię. Już wiadomo, po kim odziedziczyła tak piękne włosy. „To ty za 50 lat”

Julia Wieniawa pokazała babcię

Julia Wieniawa pokazała babcię

Julia Wieniawa wzorem wielu kobiet, jak tylko otworzyła się taka możliwość, ruszyła do fryzjera. Podekscytowana zamieściła relację z tego wydarzenia. Jak zmieniła fryzurę?

Julia Wieniawa nie mogła sobie odmówić i już pierwszego dnia po wznowieniu działalności zakładów usługowych, ruszyła wykonać pierwsze zabiegi po kwarantannie. Pochwaliła się swoim tourem po salonach w relacji na Instagramie. Odwiedziła salon kosmetyczny, gdzie są robione zabiegi na twarz, następnie wstąpiła do kliniki, gdzie zrobiła laminowanie rzęs i zabieg modelowania sylwetki. Zdążyła także zrobić paznokcie hybrydowe, a także się opalić. Nie ukrywała entuzjazmu podczas ulubionych czynności. Dzisiaj przyszła kolej na fryzjera.

Julia Wieniawa pokazała babcię

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w sieci podczas kwarantanny. Ani na chwilę nie zapomina o swoich fanach i pokazuje im, w jaki sposób spędza czas, u niej nie czasu na nudę. Ćwiczy jogę, trenuje taniec, żeby nie wyjść z wprawy przed wrześniowym wznowieniem Tańca z Gwiazdami, robi porządki w szafach, wypieka pyszności i pomaga polskiej służbie zdrowia. Po wykonaniu serii zabiegów upiększających ruszyła do fryzjera.

Relację z wizyty zdała na Instastory. Jej ulubiona fryzjerka nawilżyła i ułożyła włosy Julii w piękne loki. Podekscytowana aktorka zapytała:

Będzie metamorfoza?

Efektami podzieliła się również. Jest zmiana, ale delikatna. Kolor bez zmian i rzeczywiście wspaniałe loki. Od razu po wizycie z nową fryzurą, Julia udała się do babci, gdzie razem z siostrą zapozowały do zdjęć na tle obrazu ojca Wieniawy, pokazując piękne włosy starszej pani.

Babcia, jej naturalne włosy, wnuczki i obraz Taty w tle  #sisters #grandma – napisała.

Internauci zachwycili się nie tylko odświeżoną fryzurą Julii, ale także włosami jej babci.

  • Wow ale włosy.
  • O, to stąd ty masz takie włosy.
  • Właśnie taką babcią chcę być.
  • To ty za 50 lat.
  • Piękne zdjęcia! – piszą.


Julia Wieniawa z babcią i siostrą

Julia Wieniawa z babcią i siostrą

Julia Wieniawa z babcią i siostrą

Julia Wieniawa z babcią i siostrą

Julia Wieniawa u fryzjera

Julia Wieniawa u fryzjera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×