Szukaj

Julia Wieniawa pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Nowy kolor, cięcie – jest cudnie

Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa w końcu może do woli korzystać z salonów urody i usług fryzjera. Efektami wizyty u tego ostatniego pochwaliła się na swoim Instagramie. Jest nowy kolor i cięcie. Pięknie.

Julia Wieniawa nie mogła sobie odmówić i już pierwszego dnia po wznowieniu działalności zakładów usługowych, ruszyła wykonać pierwsze zabiegi kosmetyczne po kwarantannie. Pochwaliła się swoim tourem po salonach. Były zabiegi na twarz, laminowanie rzęs i zabieg modelowania sylwetki. Zrobić paznokcie hybrydowe, a także opaliła się. Istne szaleństwo.

Od tamtego rajdu minęło już trochę, więc przyszedł czas, żeby ponownie zadbać o fryzurę. Efektami Julia pochwaliła się na Instagramie.

Julia Wieniawa w nowej fryzurze

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w sieci. Kiedy zaczęła się kwarantanna, chyba nawet zwiększyła swoją obecność w social mediach. Nie zapominała o fanach ani na chwilę.  Ćwiczyła jogę, trenowała taniec, żeby nie wyjść z wprawy przed wznowieniem Tańca z Gwiazdami, robiła porządki w szafach, wypiekała pyszności i pomagała polskiej służbie zdrowia.

Obecnie częściowo wróciła do obowiązków, ale z jej Instagramu zawsze można dowiedzieć się, co u niej nowego. Niedawno dostąpiła wielkiego zaszczytu i została sklasyfikowana przez magazyn Forbes Women na 4. miejscu w kategorii marki osobiste kobiet. To nie lada wyczyn, bo bardzo młodą aktorkę wyprzedziły tylko takie tuzy jak Olga Tokarczuk, Magda Gessler i Anna Lewandowska. Brano pod uwagę liczbę publikacji w mediach, możliwość docierania do fanów i wartość przekazu.

Dzisiaj młoda artystka pochwaliła się nową fryzurą. Udostępniła w sieci zdjęci, na którym pozuje z nowym kolorem i cięciem. Zmiana jest subtelna, ale efekt cudowny.

Zobacz także: Rozbawiona Julia Wieniawa w objęciach tajemniczego partnera. Fani węszą romans. Co ona na to?


Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa w polu rzepaku

Julia Wieniawa w polu rzepaku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×