Szukaj

Julia Wieniawa dołączyła do obsady Top Model! Wystarczyło, że usiadła w fotelu i od razu zrobiła furorę. Co za szpile

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa pojawiła się jako gość najnowszej edycji Top Model. Tam wspierała uczestników podczas jednej z sesji zdjęciowych, a sama wyglądała jak milion dolarów. Zobaczcie.

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Zanosi się na to, że kolejny sezon będzie także należał do niej. Już niedługo zostanie wznowiony show Taniec z gwiazdami, którego jest faworytką od pierwszego odcinka. Gdzie się nie pojawi – tam wzbudza zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że została zaproszona do jednego z odcinków Top Model. Jak wyglądała na planie?

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa jeszcze niedawno zachwycała na Instagramie zdjęciami z wakacji na Sycylii, na które wybrała się ze Stefano Terrazzino i Pauliną Biernat. Pozowała w całej kolekcji bikini i strojów kąpielowych, zachwycając idealną figurą. Wróciła w ubiegłą środę i od razu zabrała się za pracę. Opaliła się pięknie na urlopie, a na planie Top Model, którego to show była gościem, pięknie wyeksponowała czekoladową skórę.

Na profilu aktorki pojawiły się zdjęcia z odcinka z jej udziałem. Julia pozuje ubrana w przepiękną sukience z piórami i błyszczącym dołem marki Epuzer oraz wiązanych, cudnych szpilkach firmy THE ATTICO, za które trzeba zapłacić 2665 złotych – wszystko w odcieniach fioletu. Włosy ułożyła w luźne fale i postawiła na delikatny makijaż. Prawdziwie hollywoodzki look.

Stało się! Zagościłam w moim ulubionym @topmodelpolskatvn. Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv!

Wyglądem Julii Wieniawy zachwycili się jej obserwujący.

  • Ale laska! – napisała sandra Kubicka.
  • Bogini!
  • Brawo Julia, jak super.
  • Rozwijaj się dalej kochana! Gratuluję z całego serduszka.
  • Wooooow – piszą internauci.

Nie musimy pewnie dodawać, że w komentarzach królowała emotikonka przedstawiająca ogień.


Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa i Joanna Krupa na planie Top Model

Julia Wieniawa i Joanna Krupa na planie Top Model

Julia Wieniawa i Dawid Woliński na planie Top Model

Julia Wieniawa i Dawid Woliński na planie Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×