Unikalne zdjęcia Julii Wieniawy trafiły do sieci. Tak wyglądała zanim została mega gwiazdą

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pokazała na Instastory swoje zdjęcia z dzieciństwa. Jest tam też jej mama. Jak wyglądały?

Julia Wieniawa jest niekwestionowana gwiazdą. Młoda, pracowita aktorka szturmem zdobyła serca fanów. Jej kariera rozmachu nabrała w momencie, kiedy zagrała w hitowym serialu TVP Rodzinka.pl. Od tamtego momentu tylko się rozpędza.

Dziewczyna gra w serialach, filmach, realizuje liczne kampanie reklamowe, a do tego z sukcesem prowadzi swoje social media, które obserwuje ponad milion fanów. O to, żeby jej kariera rozwijałą się w sposób komfortowy dla Julii dba jej mama, Marta Narkiewicz.

Teraz nastąpiła przymusowa przerwa w aktywnościach dla wszystkich. Koronawirus nie oszczędza nikogo. Gwiazdy pozamykały się w domach. Tak też zrobiła i Wieniawa – przełożono do jesieni Taniec z Gwiazdami, który rozpoczęła z wielkim przytupem, zdobywając już w drugim odcinku 30 punktów za tango, a premiera horroru z jej udziałem – W lesie dziś nie zaśnie nikt, odbyła się na Netflixie.

Czas odosobnienia aktorka spędza z najbliższymi. Pokazała już swoje aktywności – ćwiczy jogę z siostrą, rozpieszcza swoje psiaki, czyta, odpoczywa. Dzisiaj na Instastory zamieściła relację, jak ogląda zdjęcia z przeszłości, które pojawiły się w kolorowej prasie.

Jak wyglądała Julia Wieniawa w dzieciństwie?

Podczas relacji gwiazda pokazała, jak przy kawie z mamą ogląda kolorowe czasopismo Show. To tam napisano o niej artykuł. Są też zdjęcia z dzieciństwa. Widzimy więc Julkę podczas występów w szkole – widać, że zacięcie do aktorstwa miała bardzo wcześnie. Gra w jasełkach i widać, że czuje się na scenie jak ryba w wodzie.

Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa

Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa – szkolne jasełka

Opublikowano też zdjęcie aktorki z czasów niemowlęctwa – w ramionach mamy śpi słodki bobas.

Tak naprawdę Wieniawa niewiele się zmieniła – z ślicznej dziewczynki wyrosła piękna kobieta, która pracowitością zasłużyła na status gwiazdy.


Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa

Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa

Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa

Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa

Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa

Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa Julia Wieniawa zdjęcia z dzieciństwa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×