Szukaj

Jeszcze więcej zdjęć z nowego mieszkania Wieniawy. Łazienka to prawdziwy sztos. Tylko zobaczcie ten wystrój

Julia Wieniawa – łazienka

Julia Wieniawa – łazienka

Julia Wieniawa już mieszka w swoim luksusowym apartamencie. Na Instagramie odsłania fanom, jak wyglądają wnętrza jej nowego domu. Tym razem zachwyciliśmy się łazienką.

Julia Wieniawa odniosła ogromny sukces. Z pewnością na niego zapracowała, bo samozaparcia, konsekwencji, a także niesamowitego wyczucia trendów, mogą jej pozazdrościć starsze koleżanki po fachu. Młoda aktorka okazała się mieć także smykałkę do interesów, bo w 2020 roku ruszyła z dwiema markami sygnowanymi jej nazwiskiem – odzieżową i kosmetyczną.

Swoje ciężko zarobione pieniądze inwestuje. Jest już właścicielką trzech mieszkań.

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość – powiedziała naszej reporterece.

Właśnie wprowadziła się do luksusowego apartamentu, który zakupiła za dwa miliony złotych na warszawskim Żoliborzu. Wyglądem wnętrz dzieli się w swoich social mediach. Tym razem podziwiamy jej łazienkę.

Julia Wieniawa pokazała łazienkę w nowym mieszkaniu

Julia Wieniawa z mozołem przeniosła cały swój dobytek do nowego mieszkania. Jak się można domyślać, zwłaszcza jej garderoba mogła przysporzyć sporo pracy. Jednak nie ma co się martwić, bo w penthousie ma do dyspozycji sporą przestrzeń i jej ubrania i dodatki zostaną odpowiednio ulokowane.

Apartament Julia urządziła w stylu balijskim, o czym poinformowała już wcześniej. Dominują w nim jasne, naturalne kolory i stylowe dodatki. Największą jej dumą jest taras, który pomagał jej zaplanować Marcin Tyszka, który jest znany z tego, że kocha rośliny. To prawdziwy azyl zieleni i z tego, co pokazała aktorka w relacji, można poczuć się tam, jak na jej ukochanej wyspie.

Widzieliśmy już stylowy salon, wielkie łóżko w jasnej sypialni, a także funkcjonalną i piękną kuchnię ze złotym okapem w roli głównej. Przyszedł czas na łazienkę.

Wieniawa postawiła na piękny, przydymiony róż. Przestrzeń jest spora, więc jest miejsce na szafkę, ogromne lustro i wielką kabinę prysznicową osłonięta szybą. Codzienne rytuały w takiej przestrzeni to prawdziwa przyjemność. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie też, jak gwiazda urządziła kuchnię.


Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×