Szukaj

Rozbawiona Julia Wieniawa w objęciach tajemniczego partnera. Fani węszą romans. Co ona na to?

Julia Wieniawa ma chłopaka?

Julia Wieniawa ma chłopaka?

Julia Wieniawa pokazała jak po tygodniach siedzenia w domu, imprezuje z przyjaciółmi. Na zdjęciach pojawił się mężczyzna, a fani od razu zapytali aktorkę, czy to jej nowy chłopak. Co odpowiedziała?

Julia Wieniawa, podobnie jak wielu innych aktorów, wróciła na plan. Nie omieszkała się tym pochwalić w social mediach. Pokazała także ogromnego siniaka na ręce, który jest efektem pobierania krwi potrzebnej do testu na koronawirusa, co jest warunkiem udziału w produkcji – nie zdradziła jeszcze jakiej. Wiadomo jednak, że wokół sprawy zrobiło się dosyć głośno.

Oprócz powrotu do pracy Julia wróciła także do spotkań z przyjaciółmi. Zdjęciami z piątkowej imprezy pochwaliła się w sieci, a fani natychmiast dostrzegli ewentualnego nowego chłopaka gwiazdy.

Czy Julia Wieniawa ma nowego chłopaka?

Julia Wieniawa ma za sobą dwa głośne związki – z Antkiem Królikowskim i z Baronem. Po rozstaniu z liderem Afromental pozostaje singlem, ale od czasu do czasu media pisały o jej nowych partnerach – co do tej pory okazywało się fake newsami.

Piątkowy wieczór aktorka spędziła w towarzystwie przyjaciół, a jedno z udostępnionych przez nią zdjęć wyjątkowo zaciekawiło internautów. Czy pozuje na nim z nowym partnerem?

Na imprezie była Ola Korytowska, młodszy brat Jessiki Mercedes, Justin i raper o pseudonimie Stan. Na jednej z udostępnionych fotografii Julia stoi z nim, a on obejmuje ją w bardzo zażyły sposób.

Pod postem od razu rozpoczęła się dyskusja, nie tylko na temat siniaka gwiazdy, który już jej aż tak bardzo nie dokucza, ale także na temat ewentualnego partnera.

Nowy boy? – zapytała internautka.

Wieniawa szybko odpowiedziała na komentarz, twierdząc, że chłopak jest tylko jej kolegą.

Nie, przyjaciel – odpisała.

Cóż, może nie tym razem, ale bywa i tak, że od przyjaźni się wszystko zaczyna.


Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi

Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi

Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi

Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi

Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi

Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×