Szukaj

Antoni Królikowski nie ma powodów do zadowolenia! Julia Wieniawa błyskawicznie przebiła go popularnością i… zarobkami! Te kwoty to istne szaleństwo!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kryzys

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kryzys

Julia Wieniawa zarabia więcej niż Antek Królikowski

Julia Wieniawa to wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu. Z nikomu nieznanej gwiazdki hitowego serialu rodzinka.pl, w którym wciela się w rolę dziewczyny Kuby Boskiego zamieniła się w topową celebrytkę. Wszyscy chcą podpisać z nią kontrakt, a jej kariera nabrała niespodziewanego tempa. Choć po jej debiucie w roli partnerki Antka Królikowskiego mówiono o niej „dziewczyna Królikowskiego”, młoda aktorka szybko udowodniła, że nie jest tylko ozdobą na ramieniu popularnego partnera.

Jak donosi Super Express, zarobki Królikowskiego szacuje się na 60 tysięcy w 2017 roku. Jest rozchwytywanym aktorem, z długim stażem i wieloma sukcesami na koncie, ale jego dziewiętnastoletnia ukochana przebiła jego finanse… czterokrotnie. Nie tylko otrzymała 75 tysięcy za 25 odcinków serialu o przygodach szalonej rodziny, ale również podpisała intratny kontrakt z najpopularniejszą marką kosmetyczną, specjalizującą się w produktach do pielęgnacji i farbowania włosów. L’Oreal Paris zapłacił Julii około 50 tysięcy złotych. Za reklamowanie sportowych ubrań na Instagramie Wieniawa dostaje około 20 tysięcy złotych, a za filmy Kobiety Mafii Kobiety Sukcesu zgarnęła kolejnych 40 tysięcy. Przy tych kwotach 6 tysięcy złotych, które otrzymała za gościnny występ w Drugiej Szansie Lekarzach na start wydaje się być zaledwie resztą z zakupów, ale łącznie jej zarobki w tym roku sięgają 240 tysięcy.

Całkiem nieźle jak na tak młodziutką dziewczynę, a biorąc pod uwagę premierę jej debiutanckiego albumu, która będzie miała miejsce w przyszłym roku, możemy być pewni, że to zaledwie początek!

19-letnia Julia Wieniawa gorąca jak wulkaniczna lawa! Szalenie zmysłowa i kobieca specjalnie dla L’Oreala!

Gwiazdy na VIVA! Photo Awards 2017: Julia Wieniawa, Anna Dereszowska, Rafał Maślak, Karolina Szostak, Michał Żebrowski

Julia Wieniawa właśnie trafiła do ekstraklasy gwiazd. Podpisała kontrakt z L’Oreal i wygląda jak milion dolarów! [WIDEO]


Julia Wieniawa - VIVA! Photo Awards 2017

Julia Wieniawa - VIVA! Photo Awards 2017

Julia Wieniawa, Antek Królikowski - Róże Gali 2017

Julia Wieniawa, Antek Królikowski - Róże Gali 2017

Julia Wieniawa w bikini w egzotycznym Maroko

Julia Wieniawa w bikini w egzotycznym Maroko

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×