Szukaj

Mieszkanie Julii Wieniawy zmieniło się w szpital. Gwiazda potrzebowała natychmiastowej interwencji medyków

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa podupadła na zdrowiu. Na Instagramie podzieliła się relacją z wizyty medyków w jej domu. Pokazała także, jak przyjmuje kroplówkę. Co się stało?

Julia Wieniawa jest jedną z bardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Chociaż ostatnio razem ze swoim chłopakiem Nikodemem Rozbickim zrobiła sobie krótkie wakacje w Egipcie, to po powrocie czekał na nią bardzo napięty grafik. Gwiazda cały czas jest zapraszana do kolejnych współprac i realizuje kilka projektów jednocześnie. Bardzo prężnie rozwija też swoje biznesy. Już jakiś czas temu stworzyła własną linię kosmetyków do makijażu Jusee, które cieszą się sporym powodzeniem wśród klientek. Wystartowała też z autorską marką odzieżową, która proponuje stroje do jogi.

Gwiazda żyje bardzo intensywnie. Znajduje jednak czas na to, by regularnie pojawiać się na Instagramie. To właśnie tam informuje swoich fanów o tym, co aktualnie się u niej dzieje. Chwali się postępami z urządzania nowego apartamentu, w którym cały czas pojawiają się nowe dodatki, a także pokazuje urywki ze swojej codzienności.

Julia Wieniawa zamieniła mieszkanie w szpital

Julia pomimo pandemii cały czas nie zwalniała tempa. Goniła z jednego planu na drugi. Budowała własne marki, nagrywała słuchowisko, a także znalazła czas na ukochaną muzykę. Ostatnio nagrała duet z Maciejem Musiałowskim. Do ballady Zabierz tę miłość powstał piękny teledysk, który osiągnął ogromny sukces w serwisie YouTube. W niecały miesiąc po premierze obejrzało go już 6,5 mln internautów, a młodzi aktorzy zbierają za swoją twórczość same doskonałe recenzje.

Wieniawa odnosi sukces za sukcesem, jednak kosztuje ją to ogrom poświęcenia i zaangażowania. Wiele razy wspominała w social mediach, że ma nocne zdjęcia, śpi zaledwie kilka godzin i pędzi na kolejne nagrania.

Niestety odbiło się to nieco na jej zdrowiu, a zmęczenie dało się we znaki. Julia postanowiła zaprosić medyków do domu i przyjąć witaminową kroplówkę. Chociaż na początku, patrząc na relacje, można się było nieco zaniepokoić. Gwiazda szybko jednak wyjaśniła, że to jedynie porcja zdrowia, która pomoże jej wstać na nogi.

Ostatnio pracuję trochę ponad swoje siły, dlatego zdecydowałam się na kroplówkę witaminową, która postawi mnie na nogi – napisała.

Julii nie dolega na szczęście nic poza zmęczeniem. Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie miała okazję na porządny wypoczynek, a my będziemy mogli podziwiać efekty jej ciężkiej pracy.


Julia Wieniawa- kroplówka witaminowa

Julia Wieniawa- kroplówka witaminowa

Julia Wieniawa- kroplówka witaminowa

Julia Wieniawa- kroplówka witaminowa

Julia Wieniawa- kroplówka witaminowa

Julia Wieniawa- kroplówka witaminowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×