Julia Wieniawa świętowała komunię w luksusowym lokalu Terrazzino. Wyglądała świetnie, ale to siostra i mama skradły show

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pokazała ujęcia z komunii najmłodszej siostry. Na luksusowym przyjęciu w lokalu Stefano Terrazzino pojawili się też m.in. mama Julii i Nikodem Rozbicki. Zdjęcia.

Julia Wieniawa to piękna i popularna aktorka. Karierę zaczęła dzięki roli w serialu familijnym Rodzinka.pl. Później pojawiła się też na dużym ekranie. Fani polskiego kina mogą ją kojarzyć z produkcji, takich jak: Kobiety Mafii, Small World, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją.

Młoda piękność wiedzie też udane życie prywatne. Wcześniej była związana z Antkiem Królikowskim Baronem. Teraz tworzy związek z Nikodemem Rozbickim. Para zamieszkała razem w mieszkaniu Julki. Zakochani nie ukrywają, że zostali dla siebie stworzeni.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – Julia zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Nikodem aktywnie uczestniczy w życiu rodzinnym ukochanej. Wczoraj poszedł z nią na komunię jej najmłodszej siostry, Kornelii. Jego dziewczyna udostępniła w sieci zdjęcia z przyjęcia, które odbyło się po nabożeństwie w kościele.

Julia Wieniawa na komunii. Jak się zaprezentowała?

Impreza odbyła się w warszawskim lokalu należącym do Stefano Terrazzino. Julia pojawiła się w nim w sukni w kolorze pastelowej żółci. Jej look dopełniały ciemne okulary i cieliste szpilki. U jej boku znalazł się Nikodem, który miał na sobie białą koszulę, czarne spodnie, kolorowe trampki, apaszkę i okulary. Szyku zadali też krewni młodej aktorki.

Kornelia, która przystąpiła do komunii, miała na sobie białą suknię, futrzaną kurtkę i kwiecisty wianek. Na jednym z ujęć widać również mamę dziewczynek, Martę Wieniawę-Narkiewicz. Wybrała na tę okazję różową suknię i pięknie wyglądające korale.

Członkowie rodziny z pewnością zapamiętają komunię na długo. Lokal Mała Sicilia di Stefano Terrazzino, gdzie odbyło się przyjęcie, uchodzi za prestiżowe i dobrze oceniane miejsce.

Lubicie Julię Wieniawę?


Julia Wieniawa na komunii siostry

Julia Wieniawa na komunii siostry

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na komunii siostry

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na komunii siostry

Julia Wieniawa i jej rodzina na komunii siostry

Julia Wieniawa i jej rodzina na komunii siostry

Komentarze

 • Gość pisze:

  No cóż uroczystość jak tysiące innych z tej okazji mama zaprezentowała klasę ale Julka ni to ładne ni zdolne jaka z niej wielka aktorka miernota i tyle

 • Gość pisze:

  Mama kreacja adekwatna do okazji, Julia średnio
  a Mikołaj lepiej nie mówić.

 • Gość pisze:

  Mama Julii przepiękna.. Kreacja super… Powiedziałabym, że piękniejsza od córki

 • Gość pisze:

  Czemu stale opisujecie życie osoby bez zawodu i wykształcenia?

 • Gość pisze:

  Brzydko. Wszędzie tylko wypina tyłek! Natomiast jej mama zaprezentowała się z klasą!

 • GMikaość pisze:

  Brzydka jak nie wiem co, bez wyrazu twrazy

  • Gość xxx pisze:

   Dlaczego ludzie mają tyle jadu w sobie. Przydalby się lekarz

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia news goni news wow ładna ha ha ciekawe ile włozyli do koperty jakas dziwna moda na pózną 5 ha ha ciekawe co na to wszystkowiedzące lepiej młynki perfekty i aleksandry bo szwagier twierdzi ze 4 przezyły za 500+ na pomidorowej to i 5 da rade ale jak mówi kolega w sadzie do konkubiny 500+ jest od 3lat a długów bldy nawet pasek sie zakurzył od wiszenia i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia news goni news wow ha ha ciekawe ile włozyli do koperty jakas dziwna moda na pózną 5 ha ha ciekawe co na to wszystkowiedzące lepiej młynki perfekty i aleksandry bo szwagier twierdzi ze 4 przezyły za 500+ na pomidorowej to i 5 da rade ale jak mówi kolega w sadzie do konkubiny 500+ jest od 3lat a długów bldy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×