Szukaj

Julia Wieniawa wpadła do Marcina Tyszki na wino. Nie wytrzymał i zrobił sesję, a my podziwiamy efekty

Julia Wieniawa i Marcin Tyszka

Julia Wieniawa i Marcin Tyszka

Julia Wieniawa wpadła z wizytą do Marcina Tyszki. Fotograf nie mógł się powstrzymać i zrobił jej sesję zdjęciową. Aktorka wygląda pięknie, a my podziwiamy rośliny w mieszkaniu artysty.

Julia Wieniawa wpadła z wizytą do swojego sąsiada, Marcina Tyszki. Ten ugościł ją przednio, ale oczywiście nie powstrzymał się, wyciągnął telefon i zrobił zdjęcie. Efektami podzielił się na swoim Instagramie. Co napisał?

Julia Wieniawa z wizytą u Marcina Tyszki

Julia Wieniawa jest piękną kobietą, czego dowód dała już wielokrotnie. Niezależnie, gdzie się pojawi, zawsze przyciąga uwagę fotografów. Nie inaczej było u Marcina Tyszki. Mimo że wizyta była sąsiedzka, a aktorka wpadła, żeby pożyczyć mąki bezglutenowej, to artysta nie powstrzymał się, żeby nie zrobić zdjęcia.

Następnie efektami pochwalił się na swoim Instagramie. Napisał, że ugościł Julię różowym winek, które znalazł w lodówce, niestety produktu, po który przyszła nie posiadał. Pochwalił się także zbiorami własnych cytryn. Wiadomo, że jest posiadaczem wspaniałej kolekcji roślin. Dodatkowo pięknie skomplementował sąsiadkę.

Kiedy Sąsiadka wpadnie do @tysiohome pożyczyć trochę bezglutenowej mąki, której nie mam…w lodówce tylko różowe winko i cytryny z moich zbiorów też bezlgutenowe @juliawieniawa zasiedziała się troszkę, podobno u Tysia bardzo miło… nie przeszkadzał nawet Julio Iglesias z głośnika … aaaaale jesteśmy spragnieni pracy, aż wyciągnąłem telefon i zrobiłem „sesję” , zero makijażu czy stylizacji, Julka nie potrzebuje, nawet w worku wygląda jak milion dolarów – napisał.

Zdjęcie spodobało się także obserwującym Marcina, którzy napisali mnóstwo komplementów. Chwalą fotografa, modelkę i po raz kolejny dżunglę w domu artysty.

  • Modelka modelką, ale to Fotograf.
  • Świetne zdjęcie.
  • No i z tym tlem dzungli.
  • Julka piękna, ale te rośliny cudne! – piszą.

Zobacz także: Julia Wieniawa jak różowa landrynka w pierwszej sesji w maseczce. Pod sweet fotkami pojawiło się sporo uwag od fanów


Julia Wieniawa u Marcina Tyszki

Julia Wieniawa u Marcina Tyszki

Julia Wieniawa w szlafroku

Julia Wieniawa w szlafroku

Julia Wieniawa - Majówka 2020

Julia Wieniawa - Majówka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×