Szukaj

Julia Wieniawa z wielkim przytupem żegna się z niemiecką marką obuwniczą! Jej ostatnia sesja przejdzie do historii!

Julia Wieniawa za miesiąc kończy współpracę z niemieckim koncernem obuwniczym, którego była twarzą od roku. Z tej okazji celebrytka pochwaliła się ostatnią spektakularną sesją reklamową dla popularnej sieciówki.

Julia Wieniawa przez ostatni rok była twarzą znanej marki obuwniczej, popularna polska aktorka podpisała bowiem atrakcyjny roczny kontrakt z niemieckim potentatem, który kończy się w lipcu. Jak się okazało gwiazda rodzinki.pl na dobre pożegna się z ambasadorowaniem tanich butów, bowiem marka nie przedłuży już z nią umowy. Powodem takiej decyzji jest nowa misja brandu, który obecnie stawia na zasięg międzynarodowy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie – w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann – będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną – powiedział przedstawiciel marki w rozmowie z portalem Pudelek.

Sama Wieniawa nie wykazuje jednak smutku z powodu kończącego się kontraktu, z dumą prezentuje swoją najnowszą i raczej ostatnią sesję reklamową, która powstała w Kapsztadzie:

Przedstawiam Wam piesiulka, który dzielnie wytrwał na planie naszej reklamy dla Deichmann – napisała Julka

Na zdjęciu widzimy śliczną 20-letnia Wieniawę bawiącą się ze słodkim pieskiem Oczywiście nie zabrakło lokowania produktu, więc na nogach aktorki można podziwiać sportowe tanie adidasy. Fani gwiazdy natychmiast wyrazili entuzjazm, pod zdjęciem Julki pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Internauci nie wspominali jednak o kontrakcie, który niebawem wygaśnie.

https://www.instagram.com/p/ByZw-UMAjoe/

Julia Wieniawa o kontrakcie z niemiecką marką

Temat kontraktu z marką wyjaśniła jednak sama zainteresowana, która w rozmowie z naszą reporterką zdradziła całą prawdę. Julka potwierdziła, że z końcem lipca nie będzie już twarzą tanich butów, podała również powód tej zmiany:

Nie straciłam nic. Nikt mi żadnych pieniędzy nie zabrał. Mój kontrakt z tą firmą po prostu dobiega końca w lipcu i nikt nic nie zrywa tylko kontrakt nie zostaje przedłużony ze względu na to, że marka za granicą stwierdziła, że stawia na światową gwiazdę na wszystkie kraje i po prostu nie będzie na razie kolejnej ambasadorki. Jakby to było wiadomo od dawna, więc ja nie jestem zaskoczona – wyjawiła.

Julia Wieniawa ma jednak nadzieję, że w przyszłości nawiąże ponownie współpracę z niemieckim koncernem, bowiem uwielbia niemieckie buty, które reklamowała dumnie przez ostatni rok.

Uwielbiam tą markę i może jeszcze kiedyś do siebie wrócimy. Poza tym nadal ten kontrakt trwa, więc nie ma o czym mówić – powiedziała.

Z całą pewnością po takim ruchu znacznie spadnie sprzedaż niemieckich butów w Polsce, Wieniawa jest bowiem inspiracją dla nastolatek, a to one w większości są klientkami tanich sieci.

Żałujecie?

Zobacz: Julia Wieniawa tylko nam zdradziła kulisy zakończenia współpracy z marką obuwniczą! Już wiemy, kto ją zastąpi! [WIDEO]

Zobacz: Matka Julii Wieniawy wyjawiła największy sekret z jej związku z Baronem! Decyzję 20-latki tłumaczy krótko: “Czasy się zmieniły”

Zobacz: Joanna Koroniewska fachowym okiem oceniła Michała Szpaka i Julię Wieniawę. Posypał się grad komplementów: “Totalny, niesamowity fenomen” [WIDEO]


Julia Wieniawa, Julia Wieniawa z pieskiem na planie reklamy butów

Julia Wieniawa, Julia Wieniawa z pieskiem na planie reklamy butów

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Julia Wieniawa – 20-lecie Sephory

Julia Wieniawa – 20-lecie Sephory

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×