Julia Wieniawa ma grzywkę. W takiej fryzurze nie wszystkim się spodoba

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa z grzywką. Nowa fryzura aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Śliczna 21-latka bez burzy loków wygląda zupełnie inaczej. Oby szybko wróciła do dawnego wyglądu!

Julia Wieniawa na brak zajęć nie może narzekać. Lada moment wystąpi w nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. Żeby otrzymać jak najlepsze noty, regularnie trenuje ze swoim tanecznym partnerem – Stefano Terrazzino. Chce opanować choreografię do tego stopnia, że gdy pojawi się na parkiecie, oczaruje zarówno jurorów, jak i widzów, którzy oddadzą na nią głosy.

Z racji tego, że treningi zajmują jej sporo czasu, aktorka chwilowo przeprowadziła się do drugiego mieszkania w centrum Warszawy, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Zabrała ich na wirtualny spacer po luksusowych czterech kątach, które urządziła w stylu retro z elementami skandynawskimi.

Julia Wieniawa — grzywka. Jak wygląda?

Gwiazda nie tylko spędza czas na treningach, ale także grywa w nowych produkcjach. Na planie jednej z nich pojawiła się w poniedziałkowy poranek, czym pochwaliła się na Instastory.

Pokazała zdjęcie wprost z charakteryzatorni, nic więc dziwnego, że wokół niej znajdowało się mnóstwo kosmetyków. To jednak nie otoczenie, a sama aktorka bardziej przyciągały uwagę. Na potrzeby filmu gwiazda zrobiła grzywkę.

Julia Wieniawa z grzywką. Jak wygląda?

Julia Wieniawa z grzywką. Jak wygląda?

Czy to trwała zmiana? Nie w tym przypadku. To tylko peruka, którą gwiazda nosi jedynie na planie. Zresztą nie po raz pierwszy. Wcześniej pojawiła się w niej na planie jednej z sesji zdjęciowych, w której pozowała w podobnej fryzurze.

Gwiazda od swoich fanów otrzymała mnóstwo komplementów i sugestii, by zmienić wizerunek. Tych rad jednak nie posłuchała i dobrze, bo bez grzywki wygląda lepiej.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron pokazali się razem! To dla niego gwiazda wyglądała tak zmysłowo? Był ogień!


Julia Wieniawa z grzywką. Jak wygląda?

Julia Wieniawa z grzywką. Jak wygląda?

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym mieszkaniem

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym mieszkaniem

Julia Wieniawa na koncercie Dawida Kwiatkowskiego

Julia Wieniawa na koncercie Dawida Kwiatkowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×