Szukaj

Julia Wieniawa żali się w wywiadzie. Po rozstaniu z Baronem już nic nie jest takie samo

Julia Wieniawa w szczerym wywiadzie dla magazynu Glamour opowiedziała o swoich związkach, samotności i pragnieniu bliskości. Co wyznała gwiazda?
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa udzieliła szczerego wywiadu w magazynie Glamour. Opowiedziała o potrzebie bliskości i o dawnych związkach. Czym zajęta jest obecnie młoda gwiazda?

Julia Wieniawa w szczerym wywiadzie – co powiedziała?

Julia już za kilka tygodni wystąpi w programie Taniec z gwiazdami, do którego ostro się przygotowuje. Spędza godziny na sali treningowej, by wypaść jak najlepiej. Bierze też udział w innych projektach, gra w serialach i filmach. Jest bardzo zajętą osobą i od jakiegoś czasu singieleką. Czy w jej życiu jest miejsce na miłość?

W wywiadzie dla magazynu Glamour poruszyła kwestię samotności. Dlaczego z nikim się nie spotyka? Przypomnijmy. Ma za sobą 2-letni związek z Antonim Królikowskim oraz krótszy z Baronem, gitarzystą zespołu Afromental, który trwał 7 miesięcy i był szeroko komentowany przez kolorową prasę. Julia wyznała, że przy jej trybie życia, ciężko o udany związek.

Kilka moich znajomości nie przetrwało mojego sukcesu. Pojawiała się zazdrość. Niektórzy nie potrafili też zrozumieć, że ja naprawdę nie mam wiele czasu. Nie pracuję „od do”, nie mam wolnych weekendów i wieczorów.

View this post on Instagram

Nowy Glamour od dziś w sprzedaży???????????? Na okładce marcowego numeru Julia Wieniawa (@juliawieniawa). Myślicie, że ją znacie? Zdziwicie się ???? Julia opowiada nam o drodze do samoakceptacji, która według niej jest znacznie trudniejsza niż ta do sukcesu. Tematem numeru jest kariera – Jak ją zrobić? Gdzie szukać informacji? Czego się uczyć. I od kogo? Pytamy ekspertki i kobiety, które odniosły sukces. Poza tym w numerze: ???? Trendy SS 2020, które będziesz mogła nosić dłużej niż jeden sezon, czyli odpowiedzialna garderoba dla odpowiedzialnej kobiety ???? Trendy SS 2020 w makijażu, które testujemy na sobie ???? Fitness – szukamy zajęć tak fajnych, żebyśmy nie czuły, że to trening ???? Seks jest sexy – na tropie przyjemności ???? Sprawdzamy dlaczego coraz częściej rozwodzimy się już przed trzydziestką ???? Chcesz być bogata? Zarabiaj „szczęśliwe” pieniądze! ????Magazyn dostępny w regularnej cenie 5,99 zł oraz z dodatkiem płatkiem do demakijażu Glov (@glov.official) w cenie 9,99 zł????????????

A post shared by GLAMOUR POLAND (@glamourpoland) on

Julia obecnie skupia się na projektach zawodowych, chociaż pozostaje otwarta na uczucie. Wyznała, że czasem brakuje jej bliskości. Dodała, że lubi być adorowana.

Czasami brakuje mi bliskości. Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać. Ale teraz skupiam się na sobie, mam tak dużo pracy. Choć nigdy nie mówię nie i czekam z otwartym sercem, aż coś się wydarzy.

Zobacz także: TeleKamery 2020: Julia Wieniawa przyćmiła WSZYSTKIE gwiazdy. Wyglądała obłędnie. Wielka klasa!


Julia Wieniawa w wywiadzie dla Glamour

Julia Wieniawa w wywiadzie dla Glamour

Julia Wieniawa w wywiadzie dla Glamour

Julia Wieniawa w wywiadzie dla Glamour

Julia Wieniawa na koncercie Dawida Kwiatkowskiego

Julia Wieniawa na koncercie Dawida Kwiatkowskiego

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×