Szukaj

WOŚP 2021: Julia Wieniawa wspiera fundację. Jej licytacja to prawdziwa gratka

Julia Wieniawa wspiera WOŚP

Julia Wieniawa wspiera WOŚP

Julia Wieniawa wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co w tym roku wystawiła ana aukcję młoda aktorka? To może być prawdziwy hit.

Julia Wieniawa jest obecnie najbardziej rozchwytywaną aktorką młodego pokolenia. Wiadomo, że projekty, w których weźmie udział, okazują się wielkim sukcesem. Do tego realizuje się jako bizneswoman i w ubiegłym roku otworzyła dwie firmy. Jej działalność przynosi jej spore zyski, które zainwestowała między innymi w nieruchomości. Od jakiegoś czasu chwali się swoim nowym apartamentem na Żoliborzu.

Świetnie układa się jej nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Od jakiegoś czasu spotyka się z Nikodemem Rozbickim. Chociaż aktorzy początkowo ukrywali swoją relację, już nie zamierzają tego robić. Od czasu do czasu do sieci trafiają romantyczne zdjęcia pary.

Mimo tego, że Wieniawa jest bardzo zajęta, nie zapomniała o rzeczach ważnych. Jak co roku dołożyła swoją cegiełkę i wsparła WOŚP. W okresie pandemii wszystkie działania fundacji przeniosły się do sieci i to tam odbywają się licytacje przedmiotów wystawionych przez darczyńców. Do akcji włączyła się już Małgorzata Rozenek. Co wystawiła Julia?

Julia Wieniawa wspiera WOŚP. Co wystawiła na aukcję?

Julia Wieniawa nie pierwszy raz wspiera inicjatywę. Przypomnijmy, że np. w ubiegłym roku, oferowała kolacje w swoim towarzystwie. Podczas 29. Finału można także wylicytować także przedmiot wystawiony przez Julię Wieniawę.

Jak co roku, do orkiestrowych aukcji internetowych zaprosiliśmy znane osoby.

Zwróciliśmy się ze specjalną prośbą do ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków, a także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie jakiegoś przedmiotu na rzecz 29. Finału WOŚP. Gramy „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”. Odzew na nasz apel okazał się bardzo szeroki, a do Fundacji zaczęły napływać wyjątkowe przedmioty od wyjątkowych ludzi. Na nasz apel odpowiedziała również: JULIA WIENIAWA.

Następnie napisano, co można wylicytować. Wieniawa oferuje indywidualny kurs makijażu przeprowadzony przez nią oraz znaną makijażystkę gwiazd. Dodatkowo osoba, która wygra licytację, otrzyma zestaw kosmetyków sygnowanych nazwiskiem aktorki:

Kurs makijażu z Julią Wieniawą.
Julia Wieniawa wraz z marką Jusee oferuje indywidualny kurs makijażu przeprowadzony przez Julię w towarzystwie makijażystki gwiazd. Dodatkowo osoba, która wygra licytację otrzyma zestaw kosmetyków Jusee.

To prawdziwa gratka dla fanów Julii Wieniawy i jej kosmetyków.


Julia Wieniawa w DDTVN wspiera WOŚP

Julia Wieniawa w DDTVN wspiera WOŚP

Julia Wieniawa w DDTVN wspiera WOŚP

Julia Wieniawa w DDTVN wspiera WOŚP

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w górach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w górach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×