Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

Zdjęcie (1) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[1/9] Julia Wieniawa z siostrami i mamą – Wigilia 2018

Zdjęcie (2) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[2/9] Julia Wieniawa z mamą – święta 2018

Zdjęcie (3) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[3/9] Julia Wieniawa – Zawsze warto, konferencja promująca serial Polsatu

Zdjęcie (4) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[4/9] Julia Wieniawa – Zawsze warto, konferencja promująca serial Polsatu

Zdjęcie (5) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[5/9] Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Zdjęcie (6) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[6/9] Julia Wieniawa z mamą Martą

Zdjęcie (7) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[7/9] Marta Wieniawa jest menadżerką Julii Wieniawy

Zdjęcie (8) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[8/9] Mama Julii Wieniawy wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (9) Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!

[9/9] Marta Wieniawa w codziennej stylizacji

Komentarze

×