Szukaj

Julia Wieniawa w przełomowej rozmowie o miłości. Wywiadowi towarzyszy luksusowa sesja

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu dwutygodnikowi Gala. Powiedziała o swoich marzeniach, a także o miłości. Jest też piękna sesja fotograficzna z Sycylii. Jesteście ciekawi?
Julia Wieniawa w Gali

Julia Wieniawa w Gali

Julia Wieniawa, chociaż dopiero niedawno skończyła 21 lat, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Regularnie grywa w filmach i pojawia się podczas branżowych imprez. Ma za sobą bardzo intensywny rok – między innymi zagrała w serialu Zawsze warto, a także w horrorze, W lesie dziś nie zaśnie nikt, który w już wkrótce pojawi się w kinach, a kolejny zapowiada się podobnie. W magazynie Gala opowiedziała o swoim podejściu do miłości, relacjach z rodzicami i marzeniach.

Julia Wieniawa – co powiedziała w magazynie Gala?

Julia Wieniawa jest bardzo młodą, ale tez pewną tego, czego chce artystka. Gra w filmach, serialach, śpiewa, niedługo zatańczy. Ma ogromne grono fanów. W najnowszym numerze dwutygodnika Gala, opowiedziała o swoich marzeniach, aspiracjach, rodzinie i o…miłości.

Nie jest tajemnicą, że Julia ma świetny kontakt z mamą, Martą, która jest jednocześnie jej menadżerką.

Od kiedy zaczęłam mieszkać sama, moja relacja z mamą się zmieniła. Zostałyśmy totalnymi przyjaciółkami. Te role, menedżerki i mamy, przeplatają się. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo mam jakieś rozterki sercowe. I menedżerka zamienia się w mamę, a ja w nastolatkę – mówi młoda aktorka.

Nie gorzej układa jej się z ojcem, który jest znanym artystą.

Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu.

Jakie ma podejście do miłości i związków? Ostatnimi czasy mówi o sobie, że jest singielką, ale prasa kolorowa łączy ją od czasu do czasu z jakimś przystojniakiem. Okazuje się, że w tej materii Julia jest bardziej tradycyjna.

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki – zwierzyła się w Gali.

 

Co powiedziała o swoich marzeniach i aspiracjach? Okazuje się, że Wieniawa mierzy wysoko.

Minęłam w windzie Penélope Cruz, jadłam lunch obok Julianne Moore, a Amber Heard pochwaliła moją sukienkę. Pomyślałam wtedy, że skoro znalazłam się w takim miejscu, to wszystko jest możliwe, a marzenie o Hollywood nie jest nierealne. Trzeba się tylko do niego dobrze przygotować.

Całość rozmowy oraz przepiękne zdjęcia możecie zobaczyć w magazynie Gala już w najbliższy poniedziałek.

 

Zobacz: Największe gwiazdy Polsatu nie dostają tyle, co Julia Wieniawa za odcinek „Tańca z gwiazdami”! Kwota z kosmosu


Julia Wieniawa w Gali

Julia Wieniawa w Gali

Julia Wieniawa sesja dla Gali

Julia Wieniawa sesja dla Gali

Julia Wieniawa w bikini

Julia Wieniawa w bikini

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×