Julia Wieniawa znowu z Baronem. Co na to Blanka Lipińska?

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron

Wybory prezydenckie już za 2 dni. Gwiazdy postanowiły wziąć czynny udział w tym ważnym dniu. Julia Wieniawa i Baron spotkali się podczas pracy nad spotem, który ma zachęcić młodych ludzi, aby 28 czerwca zagłosowali na swojego kandydata. 

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Gwiazda młodego pokolenia może pochwalić się bardzo liczną grupą fanów, którzy skrupulatnie śledzą każdy jej krok. Młoda aktorka szybko stała się wyznacznikiem trendów. Fanki bardzo chętnie inspirują się produktami, które poleca im gwiazda. Julka przez wiele osób została również okrzyknięta ikoną stylu, ze względu na to, że nie boi się mody i chętnie eksperymentuje, łącząc klasykę i najnowsze trendy.

Wieniawa szybko zyskała zainteresowanie kolorowej prasy. Paparazzi śledzą każdy jej krok, a plotkarskie media szeroko rozpisują się o jej życiu prywatnym. Julka doskonale potrafi wykorzystać swoją niesłabnącą popularność i często udziela się w słusznej sprawie. Podczas pandemii koronawirusa nawoływała swoich fanów do pozostawania w domu i stosowania wskazanych środków ostrożności. Włączała się również we wszelkiego rodzaju akcje społeczne, które miały na celu pomóc w walce z Covid-19. Tym razem również postanowiła zabrać głos w niezwykle ważnej sprawie.

Julia Wieniawa spotkała się z Baronem na planie nowej kampanii

Wybory prezydenckie odbędą się już 28 czerwca. Polskie gwiazdy, które cieszą się wielką sławą, postanowiły wykorzystać swoją rozpoznawalność w bardzo ważnej sprawie. Gwiazdy wystąpiły w spocie, który ma zachęcić młody elektorat do udziału w głosowaniu. W kampanii, która uświadamia, jak ważny jest każdy pojedynczy głos, wzięli udział między innymi: Anna Mucha, Maciej Musiał, Julia Kalczyńska, Olga Frycz, Urszula Dudziak, Dawid Kwiatkowski oraz Julia Wieniawa i Baron.

Znani postanowili uzmysłowić internautom, którzy obserwują ich w social mediach, że razem stanowią oni grupę ponad 6 mln osób, a każdy z tych głosów ma ogromne znaczenie i może przechylić szalę głosowania na stronę zwycięzcy.

Na planie kampanii Julia Wieniawa miała okazję współpracować z Baronem. Jeszcze w zeszłym roku byli oni jedną z najbardziej obiecujących par show-biznesu. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasy, a gitarzysta od kilku miesięcy spotyka się z pisarką – Blanką Lipińską. Julka nadal pozostaje singielką.

 


Julia Wieniawa w spocie frekwencyjnymBaron w spocie frekwencyjnym
Anna Mucha w spocie frekwencyjnym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×