Szukaj

Julia Wieniawa na black friday ubrała się na czarno, ale za to JAK! Uwaga – te ekstra spodnie są z wyprzedaży

Julia Wieniawa dołączyła do grona tych, którzy korzystają z przecen podczas tak zwanego czarnego piątku. W zjawiskowej stylizacji zachęca do zakupów. Zobaczcie, jak wygląda.
Julia Wieniawa - Black Friday

Julia Wieniawa - Black Friday

Julia Wieniawa przebywała przez dwa tygodnie na obozie jogi na Bali. Jak tylko wróciła, od razu pochwaliła się opalenizną na salonach, kiedy to w towarzystwie wielu gwiazd, pojawiła się na premierze filmu ze swoim udziałem Jak poślubić milionera. Teraz wpadła w szaleństwo zakupów podczas black friday, czyli dnia, gdzie wiele rzeczy można kupić o wiele taniej.

Julia Wieniawa zachęca do zakupów podczas black friday- Jak wyglądała?

Julia Wieniawa Narkiewicz nie odpoczywa po wakacjach, jak to maja niektórzy w zwyczaju. Od razu rzuciła się w wir życia zawodowego i towarzyskiego. Na jej Instagramie pojawiło się piękne zdjęcie zachęcające do zakupów podczas czarnego piątku.

Aktorka pozuje w windzie w czarnej stylizacji. Ostatnio na ten kolor stawia również inna modna Polka, Małgorzata Rozenek. Julia ma na sobie bluzkę, z głębokim dekoltem, zalotnie ozdobionym pięknym, błyszczącym wisiorkiem, który na tle jej wakacyjnej opalenizny wygląda po prostu bosko. Do tego założyła skórzane spodnie nakdfashion z wysokim stanem, wiązane ozdobnym paskiem i botki na obcasie.

Spodnie, które ma na sobie zrobiły już furorę w sieci. Na szczęście są przecenione aż o 30 %. Może to być świetna zdobycz podczas zakupów w black friday.

Friday mood #yesterdayslook #totallook @nakdfashion
Wiem, że już wszyscy gadają non stop o Black Friday, ale mam dla Was jeszcze kod: julia30 , z którym dostaniecie -30% na wszystko właśnie z tej okazji! #nakdfashion

Jej fanki są zachwycone najnowszą odsłoną Julii.

  • Petarda!
  • Sztos!
  • Ogień!
  • Bosko! – padają komplementy.

Trzeba przyznać, że pięknie Wieniawie w takiej stylizacji.

Zobacz: Julia Wieniawa chciała być piękna i przesadziła z opalaniem. Teraz wygląda jak Agnieszka Włodarczyk po solarium


Julia Wieniawa w czarnej stylizacji

Julia Wieniawa w czarnej stylizacji

Julia Wieniawa Black Friday

Julia Wieniawa Black Friday

Julia Wieniawa – Jak poślubić milionera?

Julia Wieniawa – Jak poślubić milionera?

×