Julia Wieniawa w samej czerwonej, koronkowej bieliźnie. Baron teraz widzi, ile stracił

Julia Wieniawa w bieliźnie

Julia Wieniawa w bieliźnie

Julia Wieniawa w czerwonej, koronkowej bieliźnie pozuje na najnowszym zdjęciu, udostępnionym na profilu Patryka Vegi. Reżyser w ten sposób promuje swój nowy film Small world, w którym aktorka wzięła udział. 

Patryk Vega nie boi się podejmować trudnych tematów. Wypuścił już film o policjantach, lekarzach, politykach, wkrótce światło dzienne ujrzy ten opowiadający o piłkarzach. Reżyser zatrzymywać się jednak nie zamierza i wydaje się, ze dopiero się rozkręca. W tym roku na ekranach pojawi się produkcja opowiadająca o handlu dziećmi – Small world.

To historia czteroletniej dziewczynki, która została porwana z polskiej wsi. Dopiero po 14 latach udaje się odnaleźć zarówno porywacza, jak i dziewczynę. W filmie zostanie przedstawiona zarówno perspektywa ofiary, jak i jej rodziców oraz porywacza.

Julia Wieniawa w bieliźnie. Odważne zdjęcie na Instagramie Patryka Vegi

Chociaż zwiastun światło dzienne ujrzy dopiero w środę, reżyser postanowił nieco podgrzać atmosferę oczekiwania. Na swoim Instagramie udostępnił pierwsze zdjęcie z filmu, zdradzając gwiazdę, która się w nim pojawi. To jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia, Julia Wieniawa.

Aktorka na zdjęciu pojawia się ubrana jedynie w czerwoną, koronkową bieliznę, w której eksponuje swoje idealne ciało. Dopiero teraz Baron widział, co stracił.

Kochani, już w środę o godz 8.00 pokażę Wam zapowiedź zwiastuna filmu o handlu dziećmi „SMALL WORLD”‼️‼️‼️ #smallworldfilm #zwiastun – podpisał zdjęcie Vega.

Wiadomość ucieszyła fanów twórczości Vegi, którzy pod zdjęciem zostawili mnóstwo komentarzy. Pisali, że już nie mogą się doczekać zarówno zwiastuna, jak i premiery:

  • Czekamy z niecierpliwością.
  • To jest ważny temat! Dobrze ze będzie poruszony na dużym ekranie.. na pewno wgniecie w fotel..
  • Zapowiada się fajnie.

Szykuje się kolejny, kinowy hit. Już nie możemy się doczekać.

Zobacz także: Patryk Vega jest silnie uzależniony! Nawet nie ukrywa swojego nałogu: „Adrenalina skacze, a ja czuję chwilowe ukojenie”


Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa sesja dla Gali

Julia Wieniawa sesja dla Gali

Julia Wieniawa w białym płaszczu w DDTVN

Julia Wieniawa w białym płaszczu w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×