Szukaj

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa gwiazdą kolejnej edycji? Już wiemy, czy ją zobaczymy

Taniec z Gwiazdami to program, który w każdej ramówce budzi niesamowite emocje. Ulubieńcy z ekranu na tanecznym parkiecie dają z siebie wszystko. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnej edycji zobaczymy Julię Wieniawę!

Julia Wieniawa - usta

O tym, że Julia Wieniawa świetnie tańczy, pewnie już wiecie. Młoda aktorka chętnie chwali się swoimi tanecznymi układami w mediach społecznościowych i zawsze wzbudza zachwyt internautów! Jest też szansa na to, że gwiazda pojawi się w kultowym programie Taniec z Gwiazdami. Po pierwsze uwielbia tupać nóżką w rytm muzyki, a po drugie jest teraz gwiazdą Polsatu, a to właśnie w tej stacji emitowane są taneczne zmagania aktorek i aktorów.

Zobacz: Julia Wieniawa w pomazanej kreacji na imprezie “Glamour”. Wyglądała sexy?

Bardzo chcę iść do tego programu. Już dostałam propozycję, ale do tej pory nie miałam czasu. Ale czuję, że już niebawem tam wystąpię – powiedziała Julka w rozmowie z Plejadą.

Taniec z Gwiazdami emitowany jest od 2005 roku. To znaczy, że Julia Wieniawa miała raptem 6 lat, gdy w telewizji pojawił się pierwszy odcinek tanecznego show. Od dzieciństwa śledziła postępy roztańczonych gwiazd.

Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i zawsze zazdrościłam dziewczynom ich pięknych sukienek. Z resztą od zawsze kocham tańczyć – dodała

Zobacz: Wieniawa w bikini seksowna jak nigdy. Baron dopiero teraz zobaczy, ile stracił


Julia Wieniawa – Kobieta Roku Glamour 2019

Julia Wieniawa – Kobieta Roku Glamour 2019

Julia Wieniawa w bikini na wakacjach na Sycylii

Julia Wieniawa w bikini na wakacjach na Sycylii

Julia Wieniawa – Flesz Fashion Night 2019

Julia Wieniawa – Flesz Fashion Night 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×