Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

Zdjęcie (1) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[1/9] Julia Wieniawa pod palmą

Zdjęcie (2) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[2/9] Antek Królikowski nad Bałtykiem

Zdjęcie (3) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[3/9] Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski na planie rodzinka.pl

Zdjęcie (4) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[4/9] Julia Wieniawa-Narkiewicz i Antek Królikowski są parą

Zdjęcie (5) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[5/9] Jessica Mercedes i Julia Wieniawa zaszalały na Openerze

Zdjęcie (6) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[6/9] Jessica Mercedes i Julia Wieniawa zaszalały na Openerze

Zdjęcie (7) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[7/9] Antek Królikowski i Julia Wieniawa na pokazie Mariusza Przybylskiego

Zdjęcie (8) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[8/9] Antek Królikowski i Julia Wieniawa - Instagram

Zdjęcie (9) Julia Wieniawa samotnie na wakacjach. Wrzuciła zdjęcie w bikini, a Antek Królikowski? W tym czasie wybrał inne towarzystwo!

[9/9] Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz - stylizacje Telekamery 2017

Komentarze

×