Szukaj

Julia Wieniawa w kusym bikini chwali się ciałem na plaży. Wyjechała na wakacje do prawdziwego raju!

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa w bikini na wakacjach

Julia Wieniawa wybrała się na rajskie wakacje na drugi koniec świata. Młoda aktorka pochwaliła się zdjęciami w pomarańczowym bikini i rozgrzała fanów do czerwoności. Jak prezentuje się podczas urlopu? Zobaczcie zdjęcia!

Julia Wieniawa bez dwóch zdań jest jedną z najbardziej zajętych młodych aktorek w Polsce. Nie tylko grywa w serialach, ale również jest częstym gościem na planach filmowych. Występuje w kampaniach reklamowych, nagrywa własną muzykę i teledyski, pojawia się na ściankach i czerwonych dywanach – innymi słowy, zero czasu na oddech i relaks. Nic więc dziwnego, że po bardzo intensywnym okresie w życiu zawodowym aktorka powiedziała sobie „dość” i postanowiła uciec na rajskie wakacje.

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z Cape Verde, gdzie Wieniawa odpoczywa od obowiązków i ładuje baterie na kolejne wyzwania. Młoda aktorka pochwaliła się ciałem w neonowym, pomarańczowym bikini. W słomkowym kapeluszu, z rozpuszczonymi włosami i bez makijażu, prezentowała się zjawiskowo:

Hello wakacje! Po kilku długich miesiącach maratonu w pracy ostrzegam, że będę leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć – zapowiedziała stanowczo

To bez wątpienia doskonały sposób na spędzenie kilku dni. Relaks, plaża, drinki z palemką, opalanie i błogi spokój, który pozwoli jej odpocząć przed powrotem do pracy. Tylko pozazdrościć. 😉

Julia Wieniawa zabrała mamę na imprezę! Ubrały się identycznie, ale to aktorka odsłoniła więcej ciała!

Gwiazdy na prezentacji tanich butów: Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka, Renata Kaczoruk

Julia Wieniawa zadziwiła Kasię Zielińską! Jaka jest prywatnie? „To jest inne pokolenie” [WIDEO]


Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa z mamą na imprezie

Julia Wieniawa z mamą na imprezie

Julia Wieniawa kupiła pierwsze buty Louboutin

Julia Wieniawa kupiła pierwsze buty Louboutin

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×