Szukaj

Opalona na czekoladkę Julia Wieniawa w bikini rozgrzała swoich fanów. Tak dobrze wyglądać może tylko ona

Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciem w bikini. Idealna sylwetka gwiazdy zachwyciła jej obserwatorów. Jak komentowali zdjęcie?

Julia Wieniawa na brak zajęć narzekać nie może. Jej kalendarz jest wypełniony licznymi zobowiązaniami, wśród których nie brakuje m.in. udziału w branżowych imprezach, kampanii reklamowych, a także nowych, aktorskich projektów. Kilka miesięcy temu, by nieco odpocząć po intensywnym roku, wybrała się na Bali.

Tam wzięła udział w obozie jogi, podczas którego towarzyszyła jej uczestniczka Top Model, Ania Markowska. Gwiazdy nie tylko brały udział w zajęciach, ale także odkrywały uroki wyspy, czym co jakiś czas chwaliły się w social mediach.

Julia Wieniawa w bikini. Jak wygląda?

Wygląda na to, że Wieniawa zatęskniła za czasem spędzonym na Bali. By go powspominać, we wtorek opublikowała zdjęcie w swoich social mediach. Ubrana jedynie w bikini i opaleniznę, śmiało pozuje przed obiektywem, eksponując tym samym swoją idealną sylwetkę:

Bali, tęsknie za tobą.

View this post on Instagram

#tb Bali, I miss youuuu ☀️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Zdjęcie zachwyciło internautów, którzy w komentarzach pod postem pisali, że aktora ma fenomenalną figurę:

  • Jaka figura. Pięknie wyglądasz w tym stroju.
  • Wooow. Piękna kobieta na pięknym zdjęciu w pięknym miejscu.
  • Jaka figura i opalenizna. Ale jesteś śliczna.
  • Wyglądasz perfekcyjnie. Szacunek dla Ciebie.
  • Fenomenalnie wyglądasz. Świetnie.
  • Przecudnie Ci w tym bikini. Jesteś przepiękna.

Jak Julia Wieniawa dba o figurę?

Jaki jest sekret figury Wieniawy? Nie jest tajemnicą, że gwiazda trzyma dietę, a także uprawia sport, o czym jakiś czas temu opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Oprócz zajęć jogi, stara się ćwiczyć z trenerem:

Jeżeli nie mam czasu, to chociaż na zajęcia intensywnej jogi chodzę, a tak to staram się z trenerką ćwiczyć, minimum dwa razy w tygodniu, aczkolwiek ostatnio było ciężko, bo miałam dużo pracy, wyjazdów. (…). Dieta jest podstawą.

Julia Wieniawa w białym bikini pije wodę z kokosa

Julia Wieniawa w białym bikini pije wodę z kokosa

Zobacz także: Julia Wieniawa wyglądała pięknie, ale o mało nie pogubiła butów. Były za duże? Gwiazda tłumaczy się z wpadki


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×