Szukaj

Julia Wieniawa na wymarzonych wakacjach. Długo czekała na taki reset. Widoki jak z pocztówki

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa wybrała się na wymarzone wakacje, którymi pochwaliła się na Instagramie. Pokazała piękne zdjęcie, które wygląda jak z pocztówki. Internauci są zachwyceni.

Julia Wieniawa nawet w dobie pandemii koronawirusa nie może narzekać na brak obowiązków. Jeszcze do niedawna spędzała mnóstwo czasu na sali treningowej. Wraz ze Stefano Terazzino przygotowywała się do kolejnych odcinków Tańca z gwiazdami. Para dotarła aż do finału, gdzie zajęła drugie miejsce.

Gdy emocje związane z tanecznym show nieco opadły, światło dzienne ujrzała świąteczna kampania marki Apart, w której aktorka pojawia się u boku Małgorzaty Sochy i Anny Lewandowskiej. Gwiazdy wcielają się w przyjaciółki — spełnione w życiu zawodowym i prywatnym kobiety, które mogą się pochwalić licznymi sukcesami w różnych dziedzinach.

Dodatkowo Wieniawa jest aktywna w mediach społecznościowych, stworzyła własną markę kosmetyków, a także została twarzą jednego z popularnych sklepów odzieżowych. Super Express donosił niedawno, że wszystkie te działania sprawiły, że na jej konto wpłynęła niemała suma:

Na konto Julii w tym roku wpłynęło nawet 1,5 mln zł — czytamy w tabloidzie.

Julia Wieniawa odpoczywa w górach. Pochwaliła się pięknymi widokami

Gwieździe udało się jednak znaleźć lukę w swoim grafiku i wybrała się na wakacje. Pojechała w góry, o czym poinformowała internautów w piątkowe południe. Dodała zdjęcie, zrobione na jednym ze szczytów Tart – Gęsiej Szyi.

Aktorka jest ubrana w luźne, sportowe ubrania, na jej twarzy gości szeroki uśmiech. Tuż za nią rozciąga się przepiękny widok niczym z pocztówki:

Górski reset — skomentowała Julia Wieniawa.

Zachwyceni internauci komplementują kadr. Piszą, że górskie wyprawy to idealny sposób na spędzanie urlopu:

  • Ja w tym roku byłam w Karpaczu, Świeradowie i Szklarskiej Porębie. Polecam tamte szlaki, wodospady, Śnieżkę, schronisko Samotnia. Cudowne miejsca.
  • Miłej zabawy, a widoki? Przepiękne. Dużo bym dał, żeby się z Tobą zamienić. Świetnie wyglądasz gwiazdo.
  • Jejku, jaka piękna podróżniczka. Baw się dobrze.

Dołączamy się do wpisów i życzymy Julii przyjemnego wypoczynku.


Julia Wieniawa na górskim szlaku

Julia Wieniawa na górskim szlaku

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×