Skacowana Julia Wieniawa ujawnia sekrety związku z Nikodemem: „Mój chłopak jest najlepszy”. Zdjęcie z łóżka tylko to potwierdza

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zdradziła, jak dba o nią Nikodem Rozbicki. W nowym poście na Instastory pokazała zdjęcie zrobione w łóżku. Nie ukrywa, że taki chłopak to skarb.

Julia Wieniawa jest szczęśliwie zakochana. Chociaż początkowo ukrywała swój związek z Nikodemem Rozbickim, odkąd aktorzy potwierdzili, że są razem, co jakiś czas udostępniają w sieci wspólne zdjęcia. Zdarza się też, że gwiazda wypowiada się na temat swojego ukochanego. W rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że pandemia i związany z nią lockdown pozytywnie wpłynęły na ich relację:

Myślę, że jest to kwestia zmiany priorytetów, a nie związku. Chociaż związek również mnie omotał, ogarnął i to jest piękne. Mimo że pandemia miała wiele smutnych stron, to dla mnie była o tyle fajna, że miałam więcej czasu na rodzinę, na moje siostry, rodziców, ale też na mojego chłopaka, z którym mogliśmy się jeszcze lepiej poznać i mieć więcej czasu dla siebie.

Julia Wieniawa ujawnia sekrety związku z Nikodemem Rozbickim

Wieniawa aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje prawie 2 miliony internautów. Niedawno podzieliła się odważnym zdjęciem — pochwaliła się fotografią, na której pozuje bez stanika. Wsparła ruch body positive, zachęcający do akceptacji swojego ciała.

Z kolei na Instastory ogłosiła, że razem ze znajomymi, wśród których była m.in. Jessica Mercedes, wybrali się na imprezę. Trafili do klubu, w którym DJ-em był Nikodem Rozbicki. Gwiazda nie tylko bawiła się w tłumie, ale także stanęła za konsoletą i próbowała zachęcić innych do tańca. Jak wynika z relacji, doskonale się czuła.

Kilka godzin później Julia Wieniawa zdradziła jeden z sekretów swojego związku i pokazała, jak rozpieszcza ją ukochany. Podzieliła się zdjęciem zrobionym o poranku w łóżku. Widać kubek, podpisany imieniem: „Julia”. Gwiazda w podpisie ujawniła, że to Nikodem przyniósł jej napój:

Mój chłopak jest najlepszy na świecie. Przyniósł mi matche na kaca. No skarb.

Trzeba przyznać, że takie wsparcie od partnera jest bezcenne.


Julia Wieniawa pokazała, jak rozpieszcza ją Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa pokazała, jak rozpieszcza ją Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×