Szukaj

Zauważyliście? Na skórze Julii Wieniawy pojawiły się swędzące plamki! Nie uwierzycie od czego!

Julia Wieniawa depresja

Julia Wieniawa depresja

Julia Wieniawa jest w depresji po zjedzeniu pizzy

Julia Wieniawa wpadła w depresję. Powodem jej dramatu jest pizza, którą ostatnio zjadła. Gwiazda odkryła, że jest uczulona na gluten, który doprowadził ją do smutku.

Julia Wieniawa w ostatnim czasie przeżywa swoją wielką nową miłość. Aktorka po burzliwym związku z Antkiem Królikowskim natychmiast znalazła sobie kolejnego adoratora, którym jest starszy od niej gitarzysta oraz juror The Voice Kids Baron. Para już nie ukrywa swojego romansu, wielokrotnie pokazali się już razem. 20-latka spędziła upojne chwile z Baronem na tropikalnych wakacjach, była również z ukochanym na nartach we włoskich Alpach. Ostatnią ekstremalną randkę para zafundowała sobie na koniach.

Zatem wszystko wskazuje na to, że gwiazda rodzinki.pl jest bardzo szczęśliwa. Nic bardziej mylnego, okazuje się bowiem, że aktorka mimo ognistych uniesień miłosnych wpadła w głęboką depresję. Powodem jej niepokojącego stanu umysłu jest pyszna pizza, którą z apetytem zjadła.

Julia Wieniawa jest uczulona na gluten

Wieniawa, która prawie całe życie jest na diecie, pozwoliła sobie na odrobinę kulinarnego szaleństwa, młoda gwiazda zajadała się pizzą z sosem pomidorowym i bogatymi składnikami. Niestety ta smakowa rozpusta okazała się dla Julki powodem do koszmaru. Julka wpadła w depresję!

Moja trenerka zachęciła mnie jakiś czas temu, żeby wyeliminować gluten na miesiąc i zobaczyć, jak będę się czuła. I jak potem zjadłam pizzę, to miałam małą depresję. Nie wiedziałam, o co mi chodzi! – wyznała Julia w rozmowie z Faktem.

Aktorka, choć nigdy się nie badała, doskonale sama się zdiagnozowała. Wieniawa jest bowiem przekonana, że uczula ją gluten:

 Jeszcze co prawda tego nie sprawdziłam, ale jestem przekonana, że tak właśnie jest. Gdy zjem coś, co zawiera gluten, to robią mi się na skórze plamki, które mnie swędzą i bolą. Psuje mi się też humor. Bo jelita to podobno drugi mózg! – wyznała Julka.

Aby pokonać depresję Wieniawa całkowicie wyeliminowała ze swojego jadłospisu gluten, przygodę z pizzą traktuje jako jednorazową brawurę. Obecnie dziewczyna Barona już pilnie stosuje się do zaleceń swojej dietetyczki i trenerki.

 Prawidłowa dieta potrafi zdziałać cuda – mówi Julka.

Myślicie, że depresja szybko minie?

TYLKO U NAS! Julia Wieniawa pierwszy raz o relacji z Baronem! Śpiewająco odpowiedziała na pytanie o związek! [WIDEO]

Zakochany po uszy Baron zafundował Julii Wieniawie ekstremalną randkę na cwałującym rumaku! Co za emocje!

Julia Wieniawa wyznaczyła nowy trend, Marina już go podchwyciła! Najpiękniejsze Polki oszalały na punkcie cudownego ciuszka!


Julia Wieniawa i Baron na randce konnej

Julia Wieniawa i Baron na randce konnej

Julia Wieniawa i Baron na randce konnej

Julia Wieniawa i Baron na randce konnej

Julia Wieniawa i Baron na randce konnej

Julia Wieniawa i Baron na randce konnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×