Julia Wieniawa nagle zaczęła tyć! Podstępna choroba niszczy urodę ślicznej aktorki!

Julia Wieniawa choroba hashimoto

Julia Wieniawa choroba hashimoto

Julia Wieniawa strasznie przytyła. Gwiazda w ciągu kilku miesięcy kompletnie zmieniła się na twarzy - choć jej sylwetka nadal jest bardzo kształtna, gwiazda przybiera na wadze. Zabrała głos w odpowiedzi na złośliwe komentarze fanów. Co jej dolega?

Julia Wieniawa należy do ścisłej czołówki najbardziej popularnych i najlepiej zarabiających gwiazd w polskim show-biznesie. Młoda aktorka w bardzo krótkim czasie wspięła się na szczyt i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie planowała ustąpić miejsca komuś innemu. Wieniawa zaczynała w serialu rodzinka.pl, który otworzył jej drogę na polskie salony. Występ u Patryka Vegi, kilka intratnych kontraktów, współpraca z L’Oreal Paris, własna linia ubrań, kolejny duży film i niezliczone sesje zdjęciowe – Julia jest gwiazdą z prawdziwego zdarzenia. Niestety, jako taka, jest również pod nieustanną obserwacją fanów.

Niedawno pod jej zdjęciami zaczęły pojawiać się nieprzyjemne komentarze dotyczące wagi aktorki. Internauci wytykali jej, że przytyła i przestała dbać o swój wygląd. Julia postanowiła odpowiedzieć im na InstaStory:

Odpowiadając na komentarze – „oo, przytyła”, „ale jej przybyło kg”, „że ona niby ćwiczy…?”
Jakby ktoś pytał co to ta cała niedoczynność tarczycy i hashimoto… Codziennie inna twarz. Raz opuchnięta, raz spoko

Choroba Julii nie jest tajemnicą. Kilka miesięcy temu opowiedziała o niej w serii filmików, wyjawiając, że zmaga się z tarczycą:

O niedoczynności tarczycy dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam – wyjawiła wtedy

Wieniawa nie jest jedyną gwiazdą dotkniętą przez Hashimoto. Zmagają się z nią również KayahKarolina Szostak i Kinga Rusin.

Znacie kogoś, kto walczy z niedoczynnością tarczycy?

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan zarabia krocie, ale Julia Wieniawa bije ją na głowę. Stawki jak w Hollywood!

Zobacz: Baron ściął dredy dla Julii Wieniawy?! Nowa fryzura zaskoczyła fanów!

Zobacz: Julia Wieniawa przesadziła z wzorami. Ta stylizacja nie należy do najbardziej udanych


Julia Wieniawa przytyła przez Hashimoto

Julia Wieniawa przytyła przez Hashimoto

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×