Szukaj

Julia Wieniawa nową twarzą znanej marki biżuterii. Honorarium niezbyt imponujące, jak na taką gwiazdę

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w kampanii znanej marki biżuterii zastąpi Katarzynę Sokołowską. Ile zainkasuje za kontrakt z firmą?

Julia Wieniawa jest nie tylko utalentowaną aktorką i wokalistką, ale także ma głowę do interesów. Zabezpiecza się z każdej strony. Inwestuje w nieruchomości, założyła własną firmę kosmetyczną, na początku wakacji udało się jej nawiązać współpracę z popularnym sklepem odzieżowym, a teraz media donoszą, że będzie twarzą znanej marki biżuterii. Jednak raczej nie dla pieniędzy zdecydowała się na nowy projekt, bo honorarium nie zwala z nóg.

Julia Wieniawa twarzą znanej marki biżuterii

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia i zdecydowanie najbardziej zapracowanych. Nie odpuszcza ani na moment i mimo że ma dopiero 21 lat, jest gorącym nazwiskiem, które gwarantuje sukces projektu, w który się zaangażuje.

Od czasu swojego występu w serialu Rodzinka.pl regularnie pojawia się na ekranach telewizorów, w teatrze, oraz w największych kinowych hitach. Jej telefon urywa się od kolejnych propozycji współpracy.

Jak udało nam się ustalić Pudelkowi, już niebawem aktorka zostanie nową twarzą marki Apart i w kampanii zastąpi Katarzynę Sokołowską, z którą niedawno spotkała się na planie Top Model. Informator portalu zdradza, że zaangażował się w to Marcin Tyszka – podobno to on podsunął nazwisko Wieniawy osobom odpowiedzialnym za marketing i reklamę marki.

Ile Julia zarobi na reklamie? Według standardów, honorarium za kampanię nie jest zbyt wysokie. 120 tysięcy złotych, które jest wynagrodzeniem dla Wieniawy, nie powala, zwłaszcza że mówimy o bardzo popularnej osobie. Według Pudelka Julia zdecydowała się zgodzić „ze względów wizerunkowych”.

 


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa – manicure Patrycji Jewsieni

Julia Wieniawa – manicure Patrycji Jewsieni

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×