Julia Wieniawa w studiu tatuażu. Wielka „dziara” na nodze nie wszystkim się spodobała. „Naprawdę to sobie zrobiłaś?”

Julia Wieniawa ma tatuaż na nodze?

Julia Wieniawa ma tatuaż na nodze?

Julia Wieniawa pozuje w salonie tatuażu i dumnie prezentuje napis, który powstaje na jej łydce. Fani zamarli na widok dziary gwiazdy. Ona naprawdę to sobie zrobiła?

22-letnia Julia Wieniawa skradła serca widzów rolą Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego, w serialu Rodzinka.pl, gdzie zagrała m.in. u boku Tomasza Karola i Małgorzaty Kożuchowskiej. Dziewczyna wystąpiła też w szeregu produkcji filmowych takich jak Sala samobójców. Hejter, Serce nie sługa czy Wszyscy moi przyjaciele nie żyją.

Głośnym echem odbiła się jej rola w obrazie Kobiety mafii w reżyserii Patryka Vegi, który podzielił się właśnie na Instagramie nietypowym zdjęciem swojej młodej muzy.

Julia Wieniawa – tatuaż na nodze

Wieniawa w krótkim czasie udowodniła, że doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami aktorskimi. Ostatnio wcieliła się w postać 16-letniej ofiary handlu ludźmi w filmie Small world Vegi. Julia nie ukrywa, że podjęła się ogromnego wyzwania aktorskiego:

To była zupełnie inna rola w jej karierze, bo to jest rola ultra dramatyczna. Myśmy też szukali postaci, która zagra 16-latkę. Wtedy, kiedy pracowaliśmy, ona była młodsza, więc dla mnie ważne było to, że jest już kobietą i jestem w stanie ją poprosić o zagranie bardzo trudnych emocji wiedząc, że nie robię żadnego zwichrowania dziecku. (…) Gdybym to kręcił z 16-latką, to myślę, że to by się odbiło w jakiś ciężki sposób na jej psychice, a dla mnie w trakcie tego filmu było priorytetem, żeby nie zryć głowy żadnemu dziecku – mówił w rozmowie z Jastrząb Post.

To nie wszystko, bo – jak wskazuje reżyser – to najlepsza rola Wieniawy w jej karierze.

Zdaniem ludzi, którzy ten film widzieli, to jest to najlepsza rola Julii – powiedział.

Promocja filmu trwa w najlepsze. Vega dzieli się z internautami kolejnymi zdjęciami z planu. Na najnowszej fotografii widać Julię, która poddaje się zabiegowi tatuażu. Artysta-tatuator wykonuje na jej łydce sporych rozmiarów napis property, czyli „własność”. Tym samym możemy zobaczyć, jak powstawała charakteryzacja 22-latki. Wymagała sporo czasu oraz cierpliwości od ekipy i samej zainteresowanej.

Jak na tatuaż Julii Wieniawy zareagowali internauci? Nie obyło się bez słów krytyki i rozczarowania. Na szczęście większość szybko zwróciła uwagę, że napis na jej nodze jest tylko tymczasowy.

  • No, grubo…
  • Naprawdę to sobie zrobiłaś?
  • Wieniawa stworzona do tej roli – czytamy w sekcji z opiniami.

Julię ucharakteryzowaną na główną bohaterkę Small world możecie zobaczyć poniżej. Podoba się wam w takiej wersji?


Tatuaż Julii Wieniawy. Zdjęcie z Instagrama

Tatuaż Julii Wieniawy. Zdjęcie z Instagrama

Julia Wieniawa - premiera Small World

Julia Wieniawa - premiera Small World

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa w takich samych stylizacjach - 14. Mastercard Off Camera

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa w takich samych stylizacjach - 14. Mastercard Off Camera

Komentarze