Szukaj

Julia Wieniawa wyprzedała szafę i od razu ją zapełniła. Właśnie kupiła koszulkę za 250 złotych. Ładna?

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie nowym zakupem. Prosty t-shirt wkrótce może stać się modowym hitem.
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa mimo młodego wieku jest bardzo rozpoznawalna w Polsce. Nie tylko ze względu na role filmowe i w lubianych serialach, ale także ze względu na ogromną popularność w sieci. Jest też autorytetem modowym dla wielu młodych kobiet. Dzięki swojej roli w serialu Rodzinka.pl zdobyła grono wiernych fanek.

Niedawno pochwaliła się w sieci porządkami w garderobie. Postanowiła pozbyć się nadmiaru ubrań, a zysk z ich sprzedaży przeznaczyć na wsparcie walki z koronawirusem. Perełki z jej szafy można kupić w aplikacji less. Trzeba się jednak spieszyć, bo zainteresowanych nie brakuje.

Pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję – są za małe, za duże, albo po prostu ich nie noszę – i dam Wam możliwość je ode mnie kupić. (…) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która, jak wiecie, potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie – powiedziała Julia w relacji.

Julia Wieniawa znowu zapełania szafę

Wiadomo jednak, że natura nie lubi próżni, więc Julia już pochwaliła się zakupem nowego ubrania. Osoba, która ma opinię jednej z najlepiej ubranych w kraju aktorek młodego pokolenia, musi mieć w szafie wybór.

T-shirt, którym pochwaliła się na Instastory, jest bardzo prosty, czarny, zdobi go tylko logo firmy Self Love. Jego koszt to 250 złotych. To bardzo skromna koszulka, która może być podstawą wielu stylizacji i pewnie o to chodzi. Idealnie pasuje do dżinsów, eleganckiej spódnicy i wielu innych ubrań.

Julia Wieniawa - nowy t-shirt

Julia Wieniawa – nowy t-shirt

Wszystkie kobiety obserwujące Julię Wieniawę inspirują się jej stylem, więc aktorka bardzo przykłada wagę do tego, jak wygląda. Podczas wielkich wyjść, ale także teraz, kiedy przebywa w domu z powodu kwarantanny, nawet bez makijażu, zawsze wygląda stylowo.

Zobacz także: Ale niespodzianka! Horror z Julią Wieniawą trafił do sieci. Gdzie obejrzeć go za darmo?


Julia Wieniawa - nowy t-shirt

Julia Wieniawa - nowy t-shirt

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Julia Wieniawa - wyprzedaż szafy

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×