Szukaj

Julia Wieniawa szykuje się do światowej kariery! Zdradził ją jeden szczegół

Julia Wieniawa bez wątpienia przeżywa właśnie swoje 5 minut, które z każdym dniem się wydłuża. Teraz czas na karierę międzynarodową!
Julia Wieniawa - nowa fryzura i płaski brzuch

Julia Wieniawa - nowa fryzura i płaski brzuch

Julia Wieniawa ma ledwie 21 lat, ale koleżanki z branży mogą jej pozazdrościć. Aktorka i piosenkarka jest najbardziej rozchwytywaną gwiazdą polskiego show biznesu.

Kilka dni temu niektóre portale plotkarskie rozpisywały się o tym, że Julia brzydko mówiąc olała studia, bo postawiła na karierę. Ponoć miała zrezygnować z dalszej edukacji, żeby fani o niej nie zapomnieli.

Zobacz: Julia Wieniawa dawno nie byłą taka zła. Tym razem tabloid przekroczył granicę: „Takie nagłówki są bardzo krzywdzące” [WIDEO]

Aktorka szybko zdementowała te doniesienia i poprosiła, by nie robić z niej takiego „pustaka”. Dziś w ramach rewanżu poinformowała, że właśnie wybiera się na dodatkowe zajęcia z angielskiego.

Ja nie poszłam na studia ponieważ bardzo dużo pracuję na planach i nie tylko. I to nie szło w parze. Ale mam plan iść na studia, tylko w swoim czasie. Ja nie chcę tego robić dla ludzi i dla papierka tylko dla siebie. Więc chcę znaleźć taki czas, gdzie będę mogła się w pełni oddać tej szkole. Bo idąc do szkoły musisz się skupić tylko na niej. Szkoła jest bardzo absorbująca – mówiła jeszcze przedwczoraj w rozmowie z Jastrząb Post.

Jakie języki zna Julia Wieniawa?

Jadę na angielski! Jaram się. Stwierdziłam, że muszę wrócić do nauki języków. Kto wie, czy kiedyś nie wyjadę i c’est la vie…

Nie ulega wątpliwości, że gwiazda tego formatu angielski po prostu musi umieć. Może się przecież zdarzyć, że któregoś dnia dostanie angaż w międzynarodowej produkcji? Tego jej oczywiście życzymy 🙂

Zobacz: Julia Wieniawa w kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami”? Młoda aktorka ma chrapkę na Kryształową Kulę

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Zobacz: Julia Wieniawa w pomazanej kreacji na imprezie “Glamour”. Wyglądała sexy?


Julia Wieniawa – Kobieta Roku Glamour 2019

Julia Wieniawa – Kobieta Roku Glamour 2019

Julia Wieniawa na Flesz Night 2019

Julia Wieniawa na Flesz Night 2019

Julia Wieniawa na ściance - jesienna ramówka Polsat 2019

Julia Wieniawa na ściance - jesienna ramówka Polsat 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×