Szukaj

Sypialnia Julii Wieniawy w nowym mieszkaniu wygląda imponująco. To zasługa olbrzymiego łóżka i dodatków

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pokazała kolejny fragment swojego nowego mieszkania. Tym razem zaprosiła internautów do sypialni, która prezentuje się bardzo stylowo. 

Julia Wieniawa nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Co jakiś czas bierze udział w nowych produkcjach, które w mgnieniu oka stają się bardzo popularne. Do takich należy m.in. film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, który niedawno trafił na platformę Netflix i w krótkim czasie stał się propozycją tygodnia.

Oprócz kariery aktorskiej gwiazda z powodzeniem działa na Instagramie. Każdy z postów trafia do szerokiego grona odbiorców i błyskawicznie zdobywa tysiące polubień. Dodatkowo Wieniawa spełnia się jako bizneswoman. W 2020 roku ruszyły jej dwie firmy – kosmetyczna i odzieżowa, które zyskują sympatię konsumentów.

Julia Wieniawa: trzecie mieszkanie. Jak wygląda sypialnia?

Julia zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. Uważa, że to najlepsze zabezpieczenie finansowe. Jakiś czas temu kupiła trzecie mieszkanie, luksusowy apartament w Warszawie, za który zapłaciła 2 miliony złotych. Co jakiś czas wpuszcza do niego internautów. Niedawno pochwaliła się salonem. To jasne wnętrze, w którym znajduje się pełno stylowych mebli.

Tym razem Wieniawa zaprosiła fanów do sypialni. W centralnym punkcie jest ogromne łóżko. Ma solidną drewnianą konstrukcję oraz proste klasyczne nogi, które zostały wykonane z drewna bukowego. Na uwagę zasługuje też nietuzinkowe wezgłowie w stylu retro, utrzymane w kolorze beżu. Tuż obok łóżka znajduje się drewniany stolik z owalnym blatem, a pod nim stylowy, okrągły dywan z frędzlami. Z sypialni można przejść do oddzielonej szklaną ścianą łazienki, w której znajdują się m.in. kryształowe żyrandole widoczne na zdjęciu.

Julia Wieniawa pochwaliła się sypialnią

Julia Wieniawa pochwaliła się sypialnią

Sypialnia, podobnie jak reszta pomieszczeń w domu aktorki, jest utrzymana w stylu balijskim. Julia w jednym z wywiadów, którego udzieliła tuż po zakupie mieszkania, podkreślała, że wie, jak chce je wyposażyć:

Chcę, żeby moje nowe mieszkanie było w balijskim stylu. Marzą mi się lampy, które widziałam w Indonezji podczas wakacji na Bali. Poza tym dzielnica, w której je kupiłam, jest bardzo zielono. Więc będzie bosko!

Więcej zdjęć nowego apartamentu Wieniawy znajdziecie w galerii.


Julia Wieniawa pochwaliła się sypialnią

Julia Wieniawa pochwaliła się sypialnią

Julia Wieniawa pochwaliła się sypialnią

Julia Wieniawa pochwaliła się sypialnią

Julia Wieniawa - salon

Julia Wieniawa - salon

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×