Szukaj

Julia Wieniawa przegoniła nawet Joannę Kulig! Bez roli w „Zimnej wojnie” osiągnęła sukces na miarę hollywoodzkich sław!

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Ilu fanów na Instagramie ma Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa odniosła kolejny wielki sukces. Aktorka świętuje 1 milion obserwujących na swoim Instagramie. Nie udało się to dotąd żadnej polskiej aktorce. Jak skomentowała ten kamień milowy?

Julia Wieniawa bez wątpienia jest najpopularniejszą aktorką młodego pokolenia. Choć ma dopiero 20 lat, jej imię i twarz znają niemal wszyscy, a młoda artystka wcale nie poprzestaje na tym, co osiągnęła do tej pory i nie spoczywa na laurach. Wydaje własną muzykę, gra w filmach i serialach, bierze udział w kampaniach reklamowych i – przede wszystkim – pozostaje bardzo aktywna w social mediach.

Jej placem zabaw jest szczególnie Instagram, na którym właśnie zdobyła 1 milion obserwujących. Postanowiła uczcić ten sukces z fanami i opublikowała post z podziękowaniami:

Wow! Nie wierzę, że to się stało. Milion obserwatorów.  nawet nie wiecie jak się cieszę! Jesteście najlepsi! Dziękuję Wam, że wspieracie i oglądacie mnie od tak dawna. Dzięki Wam czuję motywacje do ciągłej pracy i mam ochotę na więcej. Sky is the limit

Fani zasypali ją gratulacjami w komentarzach i nic dziwnego. Osiągnięcie takiej ilości obserwujących na Instagramie wcale łatwe nie jest, ale najwyraźniej ciężka praca Julii bardzo się opłaciła.

Myślicie, że będzie polską Seleną Gomez i zdominuje social media w kraju?

Julia Wieniawa ujawniła nowe kulisy kryzysu z Antkiem Królikowskim. Już wiadomo, kiedy się zaczął: „Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie”

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim! Zadała mu właśnie ostateczny cios! Ujawniła WSZYSTKO!

Odmieniona nie do poznania Julia Wieniawa kusi z luksusowej wanny! Dzięki fantazji grafika aktorka wygląda jak zagraniczna gwiazda!


Julia Wieniawa w wannie- sesja dla VIVA!

Julia Wieniawa w wannie- sesja dla VIVA!

Tomasz Nakielski i Julia Wieniawa

Tomasz Nakielski i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w blondzie

Julia Wieniawa w blondzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×